Wczoraj zapytaliśmy ją o to jak z perspektywy czasu ocenia tę sytuację.
Ja nie żałuję żadnego kroku w moim życiu muzycznym, to wszystko było potrzebne, żeby poznać szerokie grono odbiorców i ludzi, także to jest fajne - mówi.
A co sądzi o tego typu programach?
Zawsze dobrze oceniam wszystkie tego typu programy, one pomagają artystom, którzy tworzą muzykę wybić się, ale niestety przysparzają wiele frustracji tym, którzy nie robią nic muzycznie, a jedynie śpiewają covery - dodaje.
Co o tym sądzicie?