NewsyCo się stało z Ryanem Goslingiem?! Po metamorfozie wyglada jak żywy Ken. Inspirację widać nie tylko w platynowym blondzie

Co się stało z Ryanem Goslingiem?! Po metamorfozie wyglada jak żywy Ken. Inspirację widać nie tylko w platynowym blondzie

Ryan Gosling
Ryan Gosling

15.06.2022 20:40, aktual.: 16.06.2022 00:03

Ryan Gosling zaczął karierę aktorską na początku lat 90. Przełomem była rola Herkulesa w serialu Młody Herkules. W kolejnych latach posypały się kolejne oferty występów. Fani mogli podziwiać jego zdolności aktorskie w hitach, takich jak: Fanatyk, Śmiertelna wyliczanka, Drive, La La Land, Nice Guys. Równo goście, Miłość Larsa, Kocha, lubi, szanuje. 

Przystojniak w 2011 roku związał się z Evą Mendes. Para doczekała się córek: Esmeraldy Amandy-Lee. Głowa rodziny jest obiektem westchnień milionów kobiet na całym świecie. Aktor ma zresztą wiele wspólnego z płcią piękną. Kiedyś zażartował w jednym z wywiadów, że sam w połowie czuje się kobietą:

Powiedziałbym, że jestem kobietą w 49, czasami 47 procentach. To zależy od dnia. Zawsze lubiłem kobiety bardziej. Byłem wychowywany przez mamę i siostrę, uczęszczałem na lekcje tańca. Myślę, że kobiety są lepsze od mężczyzn.

Żartowniś nie może narzekać na brak angaży. 21 lipca 2023 roku do kin wejdzie film Barbie z jego udziałem. Wcieli się w nim w postać Kena. Co ciekawe, początkowo odrzucił ofertę pracy ze względu na natłok zobowiązań, jednak finalnie zmienił zdanie. Wytwórnia Warner Bros. pokazała w social mediach, jak bożyszcze kobiet wygląda w nowej roli.

Ryan Gosling jako Ken. Jak wygląda?

41-latek zapozował do zdjęcia we włosach przefarbowanych na blond. Miał na sobie kamizelkę bez rękawów i jasne dżinsy. Strój był rozpięty w ten sposób, aby maksymalnie wyeksponować jego wyrzeźbiony brzuch i umięśnioną klatkę piersiową.

Pod fotografią zaroiło się od głosów fanek:

  • Zawsze jestem dla ciebie.
  • Wreszcie! Słodki Ken.
  • Gosling urodził się do tej roli.
  • O MÓJ BOŻE!!! Idealny wybór Kena!!!

Nie zabrakło bardziej krytycznych wypowiedzi. Niektórzy uważają, że Ryan w tym wydaniu wygląda zbyt cukierkowo, a nawet głupawo. A wy macie wyrobione zdanie?

Eva Mendes jest w ciąży bliźniaczej
Eva Mendes jest w ciąży bliźniaczej
Ryan Gosling jako Ken
Ryan Gosling jako Ken
Ryan Gosling
Ryan Gosling
Ryan Gosling
Ryan Gosling
Ryan Gosling
Ryan Gosling
Ryan Gosling
Ryan Gosling
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także