NewsyRoxie Węgiel podsumowała 2023 rok. Pokazała, co było dla niej najważniejsze

Roxie Węgiel podsumowała 2023 rok. Pokazała, co było dla niej najważniejsze

Roxie Węgiel
Roxie Węgiel
01.01.2024 09:32

Roxie Węgiel nie zwalnia tempa i z pewnością może zaliczyć 2023 rok do udanych. Jej kariera nadal się rozwija, wierni fani tłumnie przychodzą na koncerty, na rynku pojawiła się także nowa płyta artystki "13+5". Nie można oczywiście zapominać o osobistym szczęściu 18-letniej gwiazdy, czyli zaręczynach z Kevinem Mglejem. Tym wszystkim Roksana postanowiła podzielić się z fanami.

Roxie Węgiel pokazała swoje podsumowanie 2023 roku

Na profilu Roxie Więgiel na Instagramie pojawiło się nagranie, które podsumowuje to, jak spędziła 2023 roku. Oczywiście na pierwszy plan wybija się udany związek i zaręczyny z ukochanym Kevinem Mglejem. Nie zabrakło jednak także ujęć z koncertów, podróży oraz uroczych kadrów z rodziną. Roksana nie ukrywa, że miniony rok może zaliczyć do bardzo udanych.

Bye, bye 2023! Najbardziej istotne nie jest to, jaki on był, ale to z kim go spędziliśmy. Jestem wdzięczna za ten rok! Szczęśliwego 2024! - napisała.

Fani, którzy zachwycali się występem Węgiel podczas sylwestrowej imprezy TVP, zasypali ją komplementami.

Roxie Węgiel podsumowała 2023 rok. Internauci złożyli jej życzenia

Pod postem, w którym Roksana podsumowała rok 2023, pojawiły się liczne komentarze. Fani 18-letniej wokalistki składali jej noworoczne życzenia, nie zabrakło także komplementów.

Z okazji nowego roku chciałem ślicznie życzyć wszystkiego dobrego i dużo zdrowia i szczęścia. Ślicznie pani zaśpiewała, cudowny występ sylwestrowy i ogromne gratulacje nagrody. Pani zasłużyła na Diamentową Płytę (...) Dziękujemy za ten rok, czekamy na trasę! (...) Wspaniałego 2024 i wszystkich następnych — czytamy.

Wszystko wskazuje na to, że Węgiel nie ma zamiaru zwalniać tempa i przed nią jeszcze wiele sukcesów.

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
21.09.2022 Warszawa Pokaz kolekcji TOUS Manifesto
fot Artur Zawadzki/REPORTER
N/z: Roksana Wegiel
21.09.2022 Warszawa Pokaz kolekcji TOUS Manifesto fot Artur Zawadzki/REPORTER N/z: Roksana Wegiel
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także