NewsyEurowizja Junior 2022. Wystąpią zwycięzcy poprzednich edycji. Będzie Viki Gabor, ale zabraknie Roxie. "Było mi przykro". Co poszło nie tak?

Eurowizja Junior 2022. Wystąpią zwycięzcy poprzednich edycji. Będzie Viki Gabor, ale zabraknie Roxie. "Było mi przykro". Co poszło nie tak?

Roxie Węgiel
Roxie Węgiel

02.12.2022 22:40, aktual.: 03.12.2022 00:25

Roxie Węgiel weszła na scenę muzyczną dzięki programowi The Voice Kids. Potem przyszła pora na udział w Eurowizji Junior. Wygrała edycję konkursu z 2018 roku. Co ciekawe, rok później wygrała go inna Polka, Viki Gabor. W życiu Roksany w ciągu ostatnich miesięcy sporo się dzieje. Ma na koncie dobrze przyjęty album studyjny i masę singli.

Kilka tygodni temu pochwaliła się, że ma chłopaka. Niestety nie pokazała jego twarzy i nie zdradziła jego personaliów. Raz na jakiś czas wrzuca tylko tajemnicze zdjęcia. Wcześniej powiedziała naszej reporterce:

Jest coś na rzeczy. Nie chcę ruszać tego tematu medialnie. Zostawiam to dla siebie i dla niego – mówiła, gdy Karolina Motylewska zapytała ją o jej związek.

W tym tygodniu fani Roksany nieźle się wystraszyli. Wszystko przez plakat Eurowizji Junior 2022 w Armenii. Impreza odbędzie się 11 grudnia. Tym razem wystąpią na niej zwycięzcy formatu z ubiegłych lat, których wizerunki znalazły się na okolicznościowym plakacie. Ku zdziwieniu Polaków, chociaż pojawiła się Viki Gabor, to zabrakło twarzy Roxie. W sieci zaczęły się mnożyć teorie na ten temat.

Roxie Węgiel o tym, dlaczego nie wystąpi na Eurowizji

Pomponik skontaktował się z 17-letnią piosenkarką i zapytał ją o to, dlaczego organizatorzy Eurowizji Junior nie umieścili jej na plakacie. Jak się okazało, Roxie nie przyjęła zaproszenie na wydarzenie. Powód? Aktywność wynikająca z kontraktów.

Niestety nie dam rady się tam pojawić, bo mam ważne aktywności wynikające z kontraktów, które były już po prostu zdeklarowane wcześniej. Nie ukrywam, że było mi trochę przykro, no ale niestety – powiedziała.

Myślicie, że impreza bez jednej z największych gwiazd będzie udana?

Eurowizja Junior 2022. Kto będzie reprezentował Polskę?

W tym roku na evencie będzie nas reprezentowała 11-letnia Laura Bączkiewicz. Poniżej jej utwór.

Tutaj przeczytacie wywiad z młodą gwiazdą i jej mamą.

  • Roksana Węgiel - pokaz TOUS
  • Roksana Węgiel - pokaz TOUS
  • Roksana Węgiel – koncert Fundacji Polsat Jesteśmy dla dzieci 2022
  • Roksana Węgiel – koncert Fundacji Polsat Jesteśmy dla dzieci 2022
  • Roksana Węgiel – nowa fryzura na wiosnę 2022
  • Roksana Węgiel
  • Roksana Węgiel
[1/7] Roksana Węgiel - pokaz TOUS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także