NewsyRoma Gąsiorowska ma nowego partnera? Jeszcze nie rozwiodła się mężem. "U jej boku jest mężczyzna"

Roma Gąsiorowska ma nowego partnera? Jeszcze nie rozwiodła się mężem. "U jej boku jest mężczyzna"

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski się rozwodzą
Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski się rozwodzą
Źródło zdjęć: © Kapif
06.04.2024 12:43

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski obchodziliby za chwilę 14. rocznicę ślubu, jednak w sądzie jest już ich pozew rozwodowy. Aktorka podała oficjalny powód rozstania, jednak może się za tym kryć coś jeszcze. Ponoć Gąsiorowska już wybiega myślami w przyszłość i układa sobie życie z kimś nowym.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski mają dwoje dzieci. W 2024 roku obchodziliby 14. rocznicę ślubu. O problemach w ich związku plotkowano już dawno, teraz obydwoje zaczynają układać swoje życie na nowo. Osobno. Dołączają tym samym do par, które ostatnio ogłosiły rozstanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roma Gąsiorowska się rozwodzi

Choć uchodzili za zgodne małżeństwo, okazuje się, że problemy w ich związku piętrzyły się od dawna. Potwierdziła to sama gwiazda "Listów do M.", potwierdzając jednocześnie rozwód.

Nasza historia skończyła się dawno temu. Przez długi czas milczeliśmy na ten temat. Nie chcieliśmy publicznie poruszać naszych prywatnych spraw. [...] Już bardzo długo nie jesteśmy razem. Tak, rozwodzimy się.

Oficjalnym powodem rozstania miało być nadużywanie alkoholu przez Żurawskiego. Czyżby jednak Roma Gąsiorowska miała jeszcze jeden argument, by zakończyć to małżeństwo?

Nowe życie Romy Gąsiorowskiej

Ponoć aktorka nie myśli już o przeszłości, planuje za tonową przyszłość. Informator "Rewii" i "Życia na gorąco" przekazał, że jest tam obecny mężczyzna, z którym Roma Gąsiorowska wiąże pewne nadzieje.

Od pewnego czasu u jej boku jest mężczyzna, z którym stara się ułożyć sobie życie. Właśnie dlatego chce zacząć na nowo.

Na razie jednak Gąsiorowska wciąż jest żoną Żurawskiego, a dwie rozprawy rozwodowe zostały odwołane. Żurawski złożył ponoć wniosek o zabezpieczenie jego kontaktów z dziećmi, ponieważ nie jest zadowolony z tego, jak obecnie wyglądają. Ma być też ponoć zdziwiony kwotą alimentów, mających opiewać na 10 tysięcy złotych miesięcznie.

Roma Gąsiorowska rozwodzi się
Roma Gąsiorowska rozwodzi się© fapif | Picasa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także