NewsyBraciszek Roksany Węgiel to chyba najsłodsze dziecko w sieci. Nowe zdjęcie rozczuliło internautów

Braciszek Roksany Węgiel to chyba najsłodsze dziecko w sieci. Nowe zdjęcie rozczuliło internautów

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Marta Borkowska
07.04.2020 16:40

Roksana Węgiel jest aktualnie siostrą dwóch młodszych braci. Tymek, najmłodszy z nich, pojawił się na świecie w lutym. Młoda piosenkarka bardzo czekała na jego narodziny, po których opublikowała urocze zdjęcie na swoim Instagramie. Od początku nie ukrywała, że nie może się doczekać pierwszego spotkania z najmłodszym potomkiem. Zamierzała się nim nacieszyć do tego stopnia, że na miesiąc zrobiła sobie przerwę w pracy.

Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę spędzić czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim – zapowiedziała w wywiadzie dla magazynu Flesz.

Zapewne Roxie nie przypuszczała, jak bardzo prorocze okażą się jej słowa. Obecna sytuacja sprawiła, że w domu będzie znacznie dłużej niż miesiąc. Ze względu na wprowadzony stan epidemiczny Polacy przebywają na przymusowej kwarantannie domowej. Roksana odpoczywa w rodzinnym Jaśle. Wszystkie zaplanowane koncerty młodej artystki zostały przesunięte na bliżej nieokreślony termin, nagrania w studiu są przełożone, a zdjęcia w szkołach zawieszone.

Tymek Węgiel. Nowe zdjęcie brata Roxie

Dziś tata Roksany również postanowił pochwalić się najmłodszą z pociech, czym wprawił w zachwyt niejednego obserwatora rodziny Węgiel.

Rafał Węgiel publikował fotografię, na której widzimy maluszka ułożonego na poduszce do karmienia z motywem gwiazdek. Na główkę ma nasuniętą uroczą czapeczkę w misie. W niebieskim body prezentuje się niezwykle gustownie. W rączkach trzyma dopasowanego kolorem, pluszowego misia.

Tymuś wydaje się czymś niezwykle zaciekawiony, gdyż spogląda na zdjęciu z zainteresowaniem w lewą stronę. Być może to Roksana zabawia młodszego braciszka?

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów pod adresem chłopczyka. Większość zgodnie stwierdziła, że jest tak samo śliczny jak jego sławna siostra. Słowo "słodziak" przez komentujących zostało odmienione przez wszystkie przypadki.

  • Aww jaki słodziak.
  • Słodziak.
  • Jaki słodziaczek.
  • Słodziutki bardzo podobny do Roxie. Pozdrawiam

Do pakietu Rafał Węgiel dołączył drugie zdjęcie Tymka, tym razem w towarzystwie starszego brata Maksa. Kto wie, może niebawem doczekamy się także zdjęcia z Roxie.

Roksana Węgiel z braćmi
Roksana Węgiel z braćmi
Roksana Węgiel z braćmi
Roksana Węgiel z braćmi
Roksana Węgiel ma brata - Tymek, 09.02.2020 rok
Roksana Węgiel ma brata - Tymek, 09.02.2020 rok
Roksana Węgiel ma brata - Tymek, 09.02.2020 rok
Roksana Węgiel ma brata - Tymek, 09.02.2020 rok
brat Roksany Węgiel
brat Roksany Węgiel
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także