Roksana Węgiel ma poważną konkurencję. Jej tata ma konto na Instagramie. Już samym nickiem rozbił bank

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel, chociaż jest jeszcze nastolatką, na brak zawodowych propozycji narzekać nie może. Podczas koncertów nie jest sama - towarzyszy jej ojciec, Rafał Węgiel. Kim jest i czym się zajmuje? Jego profil na Instagramie robi furorę.

Roksana Węgiel ma zaledwie 14 lat, a już pracuje jak największe gwiazdy show-biznesu. W jeden dzień potrafi zagrać nawet dwie imprezy. Tak też będzie w Sylwestra. Roxy pojawi się na koncertach w Gdańsku i Zakopanem. Czeka ją jeszcze wiele prób i zapewne stresu. Właśnie dlatego nieustannie towarzyszy jej ojciec, który nie tylko wykonuje obowiązki menadżera, ale także jest blisko swojej córki jako rodzic. Młoda wokalistka bardzo to docenia i z pewnie to był jeden z powodów, dla którego pochwaliła się zdjęciem z ojcem na Instagramie.

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel z ojcem i bratem

Czy ojciec Roksany Węgiel ma poczucie humoru?

Ojciec Roksany, czyli Rafał Węgiel, aktualnie wszędzie pojawia się z córką. Przyjechał też na próby do Zakopanego z jej młodszym bratem. Mama Roxy, która zwykle zajmowała się córką, jest w zaawansowanej ciąży, więc  zrezygnowała z podróży i została w domu. Młoda wokalistka bardzo docenia starania taty. Wierzył w nią od dziecka.

Mama się wygadała, że tata, jak tylko się dowiedział, że wezmę udział w Eurowizji Junior, był pewien mojej wygranej. On zawsze mnie wspiera i we mnie wierzy. Jest niesamowity. Ale przecież to oczywiste, jestem jego ukochaną córeczką. Gdy jeździliśmy z tatą na zajęcia śpiewałam w aucie piosenki i tata od razu mówił mi, że mam ciekawy głos, ale szczerze mówiąc nie do końca mu wierzyłam – wyznaje Roxy w wywiadzie w Vivie.

Coraz częściej przy Roksanie, oprócz ojca można zobaczyć jej młodszego brata, który jednak nie wykazuje zainteresowania sceną.

Jest nieśmiały i w ogóle nie ciągnie go w stronę muzyki, zdecydowanie woli sport – opowiadała o bracie Roksana.

Ostatnio jednak cała trójka sfotografowała się, a Roxy umieściła zdjęcie na swoim InstaStories. Właśnie tam oznaczyła swojego tatę. Jego nick na Instagramie świadczy, że mężczyzna ma duże poczucie humoru, gdyż wyświetla się jako Stwórca Roxy. Na jego koncie nie ma jeszcze zbyt zbyt wielu zdjęć, ale fotka z ukochaną córeczką mówi sama za siebie.

 

View this post on Instagram

Kolędy w Wilnie 2k19????

A post shared by Rafał Węgiel (@stworca_roxie) on

Zobacz: Roksana Węgiel pokazała sylwestrowy makijaż! Tak pomalowana wygląda jak dwudziestolatka.


Rafał Węgiel z córką Roksaną Węgiel

Rafał Węgiel z córką Roksaną Węgiel

Roksana Węgiel udekorowała pierniczki

Roksana Węgiel udekorowała pierniczki

Roksana Węgiel – Kolędowanie z Polsatem 2019

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×