Tylu widzów na raz Wojewódzki nie miał jeszcze ani razu w historii swojego 21-sezonowego programu. Jak donoszą Wirtualne Media, ilość osób przed telewizorami od 2013 roku nie była tak dobra - średnio, każdy odcinek nowej serii oglądało 1,26 miliona Polaków. Program z Lewandowskimi obejrzało aż 2,13 miliona Polaków!
Wniosek? Kuba powinien częściej ich zapraszać. ;)