NewsyRobert Karaś dokonał niemożliwego! Agnieszka Włodarczyk pęka z dumy po sukcesie ukochanego. "Król jest jeden"

Robert Karaś dokonał niemożliwego! Agnieszka Włodarczyk pęka z dumy po sukcesie ukochanego. "Król jest jeden"

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś
Krystyna Miśkiewicz

27.05.2023 11:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Robert Karaś to partner Agnieszki Włodarczyk. Ostatnio najwięcej mówi się jednak o nim nie w kontekście związku z piękną aktorką, lecz ze względu na jego sportowe sukcesy. Jest utytułowanym triathlonistą, a przez kilka dni walczył o kolejny rekord w Brazylii.

Robert Karaś pobił rekord świata w 10-krotnym IronManie

Robert od kilku dni zmagał się z morderczym wręcz wyścigiem. Dawał z siebie wszystko na zawodach Brasil Ultra Tri 2023. Agnieszka nie ukrywała, że drży o przyszłego męża.

Robert przejechał ok. 740 km – relacjonowała. U nas jest godzina 22, jest minus 5 godzin, ale oni mają ciemno. Plan był taki, że Robert odpocznie kiedy będzie ciemno, ale nagle siły w niego wstąpiły i dalej postanowił, że będzie jechał. Nie wiem, ile to potrwa, muszę iść spać, bo padam. Nie mogę sobie wyobrazić, co on czuje i jak on to robi, że może nie tyle siedzieć, ale jechać, biegać i pływać bez snu. Dla mnie brak snu to jest największy koszmar i hardkor, więc nie jestem sobie w stanie wyobrazić – powiedziała w social mediach.

Teraz w końcu ma dla fanów znakomite wieści. Jej ukochany przekroczył metę i pobił kolejny rekord świata! Robert z Polską flagą i wielką radością na twarzy powoli przeszedł przez linię mety. Wideo pokazała fanom jego ukochana.

Król jest tylko jeden - napisała Agnieszka.

Gratulacjom oczywiście nie ma końca. Przyłącza się do nich również redakcja Jastrząb Post!  Robert pobił rekord świata ustalony w ubiegłym roku przez Kennetha Vanthuyne’a – 182 godziny, 43 minuty i 43 sekundy. Polak poprawił ten wynik. Nowy rekord wynosi 164 godziny, 14 minut i 2 sekundy!

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zaplanowali ślub

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od kilku lat są parą. Nieustannie pojawiają się plotki na temat ich ślubu. Wszelkie wątpliwości rozwiał sportowiec. Przekazał, że do ceremonii dojdzie jeszcze w tym roku.

Ustaliliśmy z Agnieszką, że na koniec roku bierzemy ślub. Dokładnej daty nie zdradzę – przekazał Robert w sieci.
Robert Karaś pobił rekord świata
Robert Karaś pobił rekord świata
Agnieszka Włodarczyk boi się o Roberta Karasia
Agnieszka Włodarczyk boi się o Roberta Karasia
Robert Karaś
Robert Karaś
Robert Karaś
Robert Karaś
Robert Karaś
Robert Karaś
Robert Karaś z dzieckiem
Robert Karaś z dzieckiem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także