Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś przekazali radosną nowinę. „Dokładnej daty nie zdradzę”. Fani będą zachwyceni

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk od kilku lat jest w bardzo udanym związku. Razem z Robertem Karasiem doczekali się synka. Teraz ogłosili kolejną radosną nowinę. Podali przybliżony termin.

Agnieszka Włodarczyk w show-biznesie bryluje od dekad. Przygodę z filmem zaczynała jako nastolatka. Fani doskonale pamiętają ją z głównej roli w kultowym filmie Sara, gdzie zagrała u boku Bogusława Lindy. To wcielenie otworzyło przed nią drzwi do kolejnych zawodowych propozycji. Świetnie sprawdziła się także jako aktorka komediowa, co udowodniła w serialu 13 posterunek. Gwiazda czuje się dobrze nie tylko przed kamerami, ale również na deskach teatru.

W ostatnim czasie jednak zdecydowała się zrezygnować z aktorskiej kariery. Wszystko ze względu na życie prywatne. Gwiazda od kilku lat jest w szczęśliwym związku z triathlonistą Robertem Karasiem. W 2021 roku na świat przyszedł ich synek, Milan. Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców i to właśnie ze względu na dziecko Agnieszka postawiła na zawodowe zmiany. Teraz działa jedynie w social mediach i towarzyszy ukochanemu w przygotowaniach do kolejnych sportowych zmagań.

Agnieszka Włodarczyk wychodzi za mąż

Agnieszka i Robert są jedną z ulubionych par, jakie fani podglądają w sieci. Zakochani świetnie się dogadują i skupiają przede wszystkim na tym, aby jak najwięcej czasu poświęcić swojemu synkowi. Razem też podróżują po świecie, a w Polsce bywają coraz rzadziej. Szczególnie upodobali sobie Hiszpanię.

Mimo licznych wyjazdów dzięki social mediom mają świetny kontakt ze swoimi fanami. Często zamieszczają okienko, w którym można zadawać im pytania. Jeden z internautów postanowił dowiedzieć się, czy Robert i Agnieszka planują ślub. Otrzymał bardzo konkretną odpowiedź.

Ustaliliśmy z Agnieszką, że na koniec roku bierzemy ślub. Dokładnej daty nie zdradzę – przekazał Robert w sieci.

Teraz pozostaje tylko czekać, aż zakochani pochwalą się zdjęciami z ceremonii.

Agnieszka Włodarczyk pokazała partnera i synka

Agnieszka chętnie publikuje w sieci posty związane z życiem prywatnym. Ostatnio wrzuciła piękne nagranie, na którym możemy zobaczyć Roberta bawiącego się z Milanem. Ten obrazek mocno rozczulił jej fanów.

Pod wideo nie zabrakło miłych komentarzy.

  • Jaki szczęśliwy.
  • Najpiękniejszy widok, jaki można zobaczyć.
  • Słodziaki.
  • Super widok, tata i synek.

Nie można się dziwić, bo panowie wyglądają naprawdę uroczo.


Agnieszka Włodarczyk bierze ślub

Agnieszka Włodarczyk bierze ślub

Agnieszka Włodarczyk w bikini

Agnieszka Włodarczyk w bikini

Agnieszka Włodarczyk pokazała jak Milan wspiera tatę

Agnieszka Włodarczyk pokazała jak Milan wspiera tatę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×