Agnieszka Włodarczyk nie przypuszczała, że dojdzie do czegoś takiego. Pokazała fanom zdjęcie i dodała wymowny opis

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk pokazała swoim fanom na Instagramie zaskakujące widoki. Nigdy nie myślała, że do tego dojdzie. O co chodzi?

Agnieszka Włodarczyk od ponad roku nie pojawia się w żadnych zawodowych projektach, ponieważ spełnia się w roli mamy. Jej synek Milan, to owoc miłości jej i triatlonisty Roberta Karasia. Aktorka karierę odłożyła na drugi plan i dla zarobku zajęła się influencerką. Jej Instagram cieszy się sporą popularnością, bo obserwuje ponad 330 tys. internautów, a ona skupiła się głównie na tematyce związanej z rodzicielstwem.

Niee unika też trudnych tematów i z pewnością nie należy do tych gwiazd, które koloryzują rzeczywistość. Niedawno opublikowała na Instagramie bardzo ważny wpis, w którym poruszyła problem depresji.

Znacie te piękne konta ze zdjęciami jak z bajki? Dziewczyny ubrane w markowe ciuchy, w pełnym makijażu, zawsze nienagannie wypracowanym. Kadry z najpiękniejszych zakątków świata, a treści pod postami sprzedające rady jak być szczęśliwym. Myślimy sobie hmm, ona to ma dobrze. Czyżby? Często za tym uśmiechem stoi brak poczucia własnej wartości, smutek, samotność czy strach. Często to próba przykrycia różowym pudrem swojej depresji. Znam wiele takich przypadków, a potem płacz, terapie, leki i myśli, jak zakończyć swoje życie. Im gorzej w sercu, tym więcej uśmiechu na zdjęciach i chęci pokazania światu, że jest dobrze […].

Podkreśliła, że należy w takich sytuacjach zwracać się o pomoc.

Naczelne miejsce jednak zajmuje Milan. Chłopiec rośnie na naszych oczach i nie da się ukryć, że jest przeuroczy. To przez niego salon Agnieszki zmienił się w plac zabaw. Włodarczyk właśnie naszła relfeksja na ten temat.

Agnieszka Włodarczyk pokazała zapchany zabawkami salon

Agnieszka Włodarczyk przekazała w relacji na Instagramie, że jest zaskoczona, że zgromadziła tyle zabawek i akcesoriów dla Milana. Pokazała zdjęcie salonu, w którym jest bardzo kolorowo.

A myślałam, że nigdy nie zrobię przedszkola ze swojego domu – napisała.

Zdradziła także, że jej synek ostatnio chodzi spać bardzo późno. Pokazała także, jak jeszcze po 22.00, pełen energii biega po pokoju. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Agnieszka Włodarczyk pokazała salon

Agnieszka Włodarczyk pokazała salon

Milan chodzi późno spać

Milan chodzi późno spać

Milan chodzi późno spać

Milan chodzi późno spać

Komentarze

  • Gośćjoanna pisze:

    A pamiętasz jak z Mikołajem K. niszczyliście medialnie Anetę i jej bliźnięta? My pamiętamy to ciało astralne. A teraz już wiesz co to być matką. Czy kiedykolwiek przeprosiłaś? Uważaj, bo karma wraca.

  • Gość pisze:

    Jak inni tyle zabawek za 100zł a ministry urzędasy biskupi kupują sobie bmki garnitury wille za mlny z podatków i tu mnie boli źe nie ma tej kary śmierci albo chociaź atomówki ale przynajmniej fundacje mają robote ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×