Biel i pastele rządziły na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Kreacje w tych kolorach wybrały Magda Gessler, Kinga Rusin, Tamara Arciuch, Ewa Drzyzga...

ramówka tvn jesień 2016 białe kreacje 2
ramówka tvn jesień 2016 białe kreacje 2
Ewa Kamionowska

02.08.2016 18:41, aktual.: 04.08.2016 12:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wprawdzie mamy pełnię lata, ale stacja TVN przygotowała się już na nadejście jesieni. W Warszawie na specjalnej konferencji prasowej przedstawiono nowości ramówkowe, które widzowie obejrzą już od września. Nie zabraknie nowości, jak emitowany po raz pierwszy format "Azja Express" z Agnieszką Szulim w roli prowadzącej oraz serial "Na noże" z Piotrem Stramowskim i Wojciechem Zielińskim w rolach głównych.

Przyjrzeliśmy się nie tylko temu, co będzie można oglądać, ale też jak gwiazdy poszczególnych produkcji zaprezentowały się podczas konferencji. I choć co prawda przedmiotem spotkania była ramówka na jesień, ale stroje zaproszonych gwiazd były mocno letnie i utrzymane w najświeższych trendach.

Dominowała biel i pastele. Magda Gessler postawiła na biało-błękitną sukienkę swojego projektu (zobacz więcej). Z kolei Małgorzata Rozenek z pomocą stylisty Bartka Indyki i marki Just Paul stworzyła suknię w supermodnym piżamowym stylu (zobacz więcej).

Małgorzata Kożuchowska wybrała dwuczęściowy strój odsłaniający szczupły brzuch: do spódnicy Roxanda dobrała wiązany top Cushnie et Ochs (zobacz więcej). Natomiast Tamara Arciuch zdecydowała się na opalizującą na perłowo sukienkę Bohoboco delikatnie podkreślającą jej ciążowy brzuszek (zobacz więcej).

Na zestawy z białymi spodniami postawiły prowadzące "Dzień Dobry TVN" Kinga Rusin (zobacz więcej) oraz Anna Kalczyńska (postawiła na komplet Marlu), a także jurorka "Top Model" Kasia Sokołowska. Białą sukienkę od Violi Piekut z asymetrycznym dołem wybrała Paulina Krupińska (zobacz więcej), a delikatnie różową - prowadząca "Rozmów w toku" Ewa Drzyzga.

Zobaczcie w naszej galerii gwiazdy w bieli i pastelach na prezentacji ramówki TVN na jesień 2016. Kto wyglądał najlepiej?

Zobacz także