Ralph Kamiński zmienił się nie do poznania. Fryzura "na grzyba" to już przeszłość

Ralph Kamiński zmienił się nie do poznania. Fryzura "na grzyba" to już przeszłość

Ralph Kaminski dokonał sporej metamorfozy
Ralph Kaminski dokonał sporej metamorfozy
Źródło zdjęć: © AKPA | Piętka Mieszko
Kamil Kozłowski
16.04.2024 15:27

Ralph Kamiński powoli przygotowuje się do nowej muzycznej ery. Jak to w jego przypadku bywa, towarzyszy temu również drastyczna zmiana wizerunku. Wokalista pozbył się charakterystycznego "grzyba" na głowie.

Ralph Kaminski należy do grona młodych polskich artystów, którzy budzą ciekawość nie tylko swoją twórczością, ale również oryginalnym wyglądem i doborem stylizacji. Każda kolejna płyta na jego koncie oznacza sporą wizualną przemianę. Najpopularniejszy w jego dorobku album "Bal u Rafała" wydany 2 lata temu promowany był serią teledysków i koncertów, na których chętnie eksponował fryzurę "na grzyba".

Ralph Kaminski zdecydował się na drastyczne cięcie

Po typowym dla jego wizerunku uczesaniu nie ma już śladu. Wykonawca przeboju "Kosmiczne energie" kilka tygodni temu skierował kroki do salonu fryzjerskiego. Znacząco skrócił swoje brązowe włosy, chwaląc się w mediach społecznościowych całkowicie odświeżonym lookiem.

Nie wszyscy jednak pamiętają, że Ralph Kaminski na początku muzycznej drogi prezentował już krótkie kosmyki na głowie. Miłośnicy jego twórczości mają nadzieję, że kolejna metamorfoza oznacza rychłe pojawienie się na rynku nowego krążka ich idola. Artysta póki co powstrzymuje się od komentarzy na temat muzycznych nowości.

Ralph Kaminski zachwycił przemianą swoje wielbicielki

Wymykający się utartym schematom 33-letni twórca zamieścił dziś na Instagramie selfie na tle bujnie kwitnącego krzewu bzu. Wiosenna fotografia podbiła serca internautek, które pozostawiły w komentarzach wyrazy zachwytu, zarówno nad wokalistą, jak i budzącą się do życia przyrodą.

  • Ale perfekt sesja! Chcemy więcej takich!
  • Pięknie na dworze
  • Nooo cudnie panie Ralphiku, same piękne kwiatuszki
  • Wiosna, wiosna wkoło. Wszystko kwitnie, nawet Ty

Do twarzy mu w nowej fryzurze?

Ralph Kaminski
Ralph Kaminski© Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także