Rafał Maślak został Ambasadorem akcji "Dopalacze kradną życie"! Reporterka JastrząbPost zapytała Mistera Polski o to, czy kiedykolwiek ktoś w show-biznesie oferował mu narkotyki. Odpowiedź niestety była twierdząca.
Byłem na wielu imprezach w Warszawie. Tu prawie codziennie są imprezy. Widziałem, jak ludzie zażywali, aczkolwiek z daleka się odsuwałem się od tego, nie mogłem na to patrzeć i tym bardziej w tym uczestniczyć, Owszem - padały propozycje - wyznał Rafał Maślak serwisowi JastrząbPost