Rafał Maślak nie wie, jak spędzić sylwestra

Gdzie można w fajnym towarzystwie powitać Nowy Rok? - pyta Mister Polski

Rafał Maślak
Nie szukam dziewczyny na imprezę Sylwestrową , ale miejsca, gdzie można w fajnym towarzystwie powitać Nowy Rok. Miałem wyjechać, ale zmieniły się plany i zostaję w stolicy. Może macie jakieś pomysły albo sprawdzone miejsca. Chętnie skorzystam z Waszych sugestii. Z góry dziękuję za pomoc.To mój pierwszy Sylwester w Wawie i chcę go mile wspominać - podkreśla zagubiony przystojniaczek.

Rafał z pewnością znajdzie wymarzone miejsce i doborowe towarzystwo na ostatnią noc w roku. My życzymy mu udanej zabawy :)

Rafał Maślak
Fotografia: Facebook
Fotografia: Facebook
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!