NewsyRadosław Majdan dodał nowe zdjęcie, a fani oszaleli z zazdrości. Z tej perspektywy Małgosia Rozenek wygląda jak bogini Wenus!

Radosław Majdan dodał nowe zdjęcie, a fani oszaleli z zazdrości. Z tej perspektywy Małgosia Rozenek wygląda jak bogini Wenus!

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
04.07.2023 17:20, aktualizacja: 04.07.2023 18:03

Radosław Majdan cieszy się życiem po zakończeniu piłkarskiej kariery. Pracuje jako ekspert i komentuje wydarzenia sportowe, ale przede wszystkim jest biznesmenem i kochającym mężem Małgosi Rozenek i ojcem dla trzech chłopców.

Boskie wakacje Małgosi Rozenek i Radosława Majdana

Niedawno para celebrytów wróciła z Danii, gdzie spędzali urlop z trojgiem swoich dzieci. Punktem kulminacyjnym całej wycieczki była wizyta w Legolandzie, gdzie wszyscy szaleli do upadłego, łącznie z Majdanem.

Teraz para wybrała się na Majorkę. Postanowili spędzić kilka dni sami, cementując swój związek i odpocząć w rajskich okolicznościach przygody. To nie oznacza, że zamierzają odpocząć od social mediów. Na szczęście fani gwiazd mają z nimi stały kontakt poprzez Instagram.

Widzieliśmy już widok z okna apartamentu, który wynajęli i to, jak Radosław Majdan płynął na desce, dzielnie machając wiosłem oraz jak pije kawę o poranku. Małgosia także dodaje relacje z odpoczynku na leżaku i spacerów upiększających nad basenem.

Radosław Majdan kocha fiolet

Najnowsze zdjęcie, wrzucone przez Radka Majdana, opatrzone zostało podpisem: kocham "fiolet". Nic dziwnego, że gwiazdor zapałał takim uczuciem do tego koloru, gdyż na fotografii obejmuje Małgosię Rozenek, ubraną w bikini o tej właśnie barwie. Z tej perspektywy zupełnie nie dziwimy się wyrażonej miłości.

Tym razem dane jest fanom podziwiać idealnie wyrzeźbione pośladki Perfekcyjnej, w czym pomagają strinigi bikini. Mamy też doskonały widok na jej szczupłe i długie nogi. Nic dziwnego, że Radosław Majdan się tak uśmiecha. Kto nie byłby szczęśliwy, mając taką kobietę u boku?

Internauci zwrócili też uwagę na szorty piłkarza - uznając, że żółwiki na nich są słodkie. Dodatkowo dopasowują się kolorystycznie do kostiumu kąpielowego Małgosi.

  • Niejedna chciałaby wyglądać jak Ty Małgosiu!
  • Wow figura pierwsza klasa!
  • Gosia ale masz ładną pupę! - piszą fani.

Podoba Wam się najnowsze zdjęcie Majdanów z wakacji? Czy Wy też kochacie fiolet?

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także