NewsyRadosław Majdan dowcipkuje pod siedzibą TVP. Wieszczy upadek PiS

Radosław Majdan dowcipkuje pod siedzibą TVP. Wieszczy upadek PiS

Radosław Majdan (fot. KAPiF, Instagram)
Radosław Majdan (fot. KAPiF, Instagram)
20.12.2023 15:54

Moment, w którym TVP Info przestało nadawać, spowodował ogromne zamieszanie w mediach. Nie tylko odbiorcy telewizji, ale również celebryci zastanawiają się, jaka przyszłość czeka telewizję publiczną. Radosław Majdan zdaje się nie mieć wątpliwości co do tego, co już wkrótce się wydarzy. Aby podzielić się ze swoimi fanami pewnymi obserwacjami, udał się pod siedzibę TVP Info i o wszystkim powiedział. Nie ma dobrych wiadomości dla Prawa i Sprawiedliwości.

Radosław Majdan pod siedzibą TVP Info

Partner Małgorzaty Rozenek założył ciepłe ubranie i ruszył na spacer pod budynek stacji. Chwilę później wyciągnął telefon, przybrał poważną pozę i z całkowitym oddaniem rozpoczął swoją parodię komentatorską. Z przejęciem relacjonował, co sądzi o obecnej sytuacji.

Witam państwa spod budynku TVP Info, budynku, który nie został jeszcze odbity, chociaż zaciekle bronią go politycy upadającej partii PiS, a także reżimowi funkcjonariusze. TVP, TVPiS, jak kto, przecież to jedno i to samo - przekazał.

Swój komentarz kontynuował dalej, ciągnąc o obronie wolnych mediów i co rusz wbijając szpile włodarzom i pracownikom stacji:

Sytuacja jest bardzo dynamiczna, na gorących krzesłach prominentni działacze partii odchodzącej, a co najciekawsze - to wszystko w oparach absurdu. Ci ludzie naprawdę twierdzą, że bronią wolnych mediów. Ciekawe, 8 lat temu, kiedy doszli do władzy, twierdzili, że rządzą w imieniu Polaków. Polacy ich wybrali. Teraz, gdy Polacy odsunęli ich od władzy chcąc kogoś innego, twierdzą, że dalej powinni rządzić.

Co o tym sądzicie?

Radosław Majdan oddał głos w wyborach (fot. Instagram)
Radosław Majdan oddał głos w wyborach (fot. Instagram)
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan (fot. AKPA)
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan (fot. AKPA)
Obraz
Radosław Majdan i Henio (fot. Instagram)
Radosław Majdan i Henio (fot. Instagram)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także