Jastrząb SerialePsychopata Artur wykorzysta Kamila. W "M jak miłość" Gryc będzie musiał zapłacić za nowe życie

Psychopata Artur wykorzysta Kamila. W "M jak miłość" Gryc będzie musiał zapłacić za nowe życie

M jak miłość - Kamil i Artur
M jak miłość - Kamil i Artur
Justyna Mazur

28.06.2019 10:13, aktual.: 28.06.2019 15:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To wszystko wydarzy się już w powakacyjnych odcinkach M jak miłość. Skalski, który uciekł z pogrzebu wujka (Roch Siemianowski) wie, kogo zaszantażować, by skutecznie uzyskać pomoc. Padnie na Kamila, który będzie dochodził do siebie po operacji. Zabieg sfinansowali przecież rodzice Artura. Złoczyńca dojdzie do wniosku, że śmiało może szantażować kuzyna. Zresztą i sam Gryc będzie się poczuwał do spłacenia niewygodnego długu. Jeszce cierpiąc powiedział:

- Nigdy nie zapomnę tego, co wujek dla mnie zrobił… Wujek i Artur.

Skalski postanowi to sprytnie wykorzystać. Wiadomo, jest manipulantem pierwszej wody. W powakacyjnych odcinkach M jak miłość okaże się, że owszem Kamil pomógł mu, ale Skalski będzie wciąż eskalował swoje żądania. Gryc bardzo nie chce pomagać poszukiwanemu kuzynowi, ale z drugiej strony zdaje sobie sprawę, że nie ma zbyt wielkiego wyboru. W dodatku jest przecież specjalistą od prawa międzynarodowego, ma znajomości w wielu miejscach i faktycznie ułatwi kuzynowi psychopacie ucieczkę z kraju.

Wszystko wskazuje na to, że Kamil będzie bardzo żałował, że dał się wplątać w jakieś zobowiązania wobec Artura - wyjaśnił Marcin Bosak w Kulisach serialu M jak miłość. Ciekawe, czy te kontakty Gryca sprawią, że jego niebezpieczny krewny wyląduje ostatecznie w Argentynie. I to nie sam! Z Kulis serialu M jak miłość wiemy natomiast, że Artur rozpocznie nowe życie z lekarką Darią, z której zrobi swoją kochankę.

Niestety niewątpliwie Kamil zapłaci za to, że przedłużył sobie życie o kilka lat. Być może nawet złamaniem własnej kariery.

M jak miłość -Kamil i Anka
M jak miłość -Kamil i Anka
M jak miłość -Kamil
M jak miłość -Kamil
M jak miłość -Kamil
M jak miłość -Kamil
M jak miłość - Artur i Daria
M jak miłość - Artur i Daria
M jak miłość - Artur
M jak miłość - Artur
M jak miłość - Magda i Kamil
M jak miłość - Magda i Kamil
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także