Jastrząb SerialePrzyjaciółki, odc. 72: Opis i zdjęcia najnowszego odcinka

Przyjaciółki, odc. 72: Opis i zdjęcia najnowszego odcinka

Przyjaciółki 6 odc 10, Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska) fot:  Polsat materiały prasowe
Przyjaciółki 6 odc 10, Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska) fot: Polsat materiały prasowe
Magda Guss-Gasińska
10.11.2015 12:00, aktualizacja: 12.11.2015 12:53

Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) odwiedzają Julkę (Nicole Bogdanowicz) w areszcie. Anka jest załamana swoją bezradnością. Po wyjściu z budynku oświadcza Pawłowi, że nie zostawi córki samej i postanawia zostać przed aresztem, by być bliżej Julki.

Patrycja (Joanna Liszowska) wpada w odwiedziny do salonu Sebo (Modest Ruciński). Starą klientka błaga ją, by zrobiła jej fryzurę. Patrycja daje się namówić, znowu jest w swoim żywiole. Kolega z pracy Michała (Marcin Rogacewicz) mówi mu o bardzo atrakcyjnej ofercie rocznego stażu w Dani. Na początku Michał ignoruje tę propozycję, ale z czasem zaczyna się nad nią coraz poważniej zastanawiać. W końcu, bez konsultowania sprawy z Patrycją, podejmuje decyzję.

Jerzy (Mariusz Bonaszewski) odwiedza Ingę (Małgorzata Socha) w muffiniarni. Nagle wpada też Zuza, która chce pogodzić się z przyjaciółką. Wszyscy czują się trochę niezręcznie. Zuza poznaje swojego nowego asystenta Darka (Rafał Zawierucha), który irytuje ją swoją nieporadnością i niewiedzą.

Markiewicz postanawia definitywnie zerwać z Wojtkiem (Lesław Żurek). Mówi mu o tym przez telefon. Rozmowę przypadkiem słyszy Magda, żona Wojtka (Karina Seweryn). Wiadomość o romansie męża bardzo ją rani, ale postanawia wziąć sprawy w swoje ręce…

”Przyjaciółki” odcinek 72 już w czwartek 12.10.2015 o godzinie 21:05 na antenie Polsatu

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także