NewsyPrzejechał dla niej 1000 km, żeby uczcić ważny dzień. Miłość między gwiazdami kwitnie

Przejechał dla niej 1000 km, żeby uczcić ważny dzień. Miłość między gwiazdami kwitnie

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Źródło zdjęć: © AKPA
30.01.2024 09:34

Po rewolucji w TVP i "Pytaniu na Śniadanie" Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają dużo więcej czasu. Postanowili wyjechać na wakacje, jednak nie spędzili ich razem. Prezenterka wybrała tropikalne klimaty, a dziennikarz pojechał na narty. Mimo to razem spędzili bardzo ważny dzień w życiu Kurzajewskiego.

Kasia CichopekMaciej Kurzajewski poznali się bliżej w pracy przy "Pytaniu na Śniadanie". Między prezenterami szybko zaiskrzyło i od 2022 roku oficjalnie byli nie tylko parą na ekranie, ale też w życiu prywatnym. I choć niedawno oboje pożegnali się z pracą przy popularnej śniadaniówce, to w ich relacji nic się nie zmieniło, co potwierdza ostatni wpis Kurzajewskiego w social mediach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Dla takiej chwili warto było przejechać dzisiaj 1000 kilometrów". Kurzajewski świętuje urodziny

Choć ostatnie tygodnie dla byłych już prowadzących "Pytanie na Śniadanie" były dość trudne, to oboje znaleźli czas na chwilę wytchnienia, spędzając jednak wakacje osobno. Nie przeszkodziło to parze wspólnie spędzić urodzin Kurzajewskiego, który 29. stycznia skończył 51 lat. Dziennikarz podzielił się zdjęciem, na którym zakochani pozują z tortem, dodając, że dla tej wspólnej chwili musiał przejechać aż 1000 km.

- Dla takiej chwili warto było przejechać dzisiaj 1000 kilometrów! Bardzo dziękuję za wszystkie urodzinowe życzenia! Niech nam się dobrze dzieje! - podpisał wrzucone zdjęcie Kurzajewski.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski stracili pracę w "PnŚ". Jak spędzają czas po zwolnieniu?

Para nie rozpacza po stracie pracy. Chwilę po informacji o zakończeniu współpracy z "Pytaniem na Śniadanie" udali się na wakacje, aby odpocząć od całego szumu medialnego. Cichopek spędzała je w gronie rodziny i przyjaciół w rajskich klimatach, natomiast Kurzajewski pojechał z synem na narty do Austrii. Aktorka dalej gra w "M jak miłość", więc dalej będzie można śledzić ją w telewizji, natomiast dziennikarz realizuje się w tematach sportowych.

Maciej Kurzajewski świętuje urodziny z Kasią Cichopek
Maciej Kurzajewski świętuje urodziny z Kasią Cichopek© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także