NewsyPo Elvisie już nie wyszła za mąż. Priscillę Presley przyłapano na kolacji z przystojniakiem. Jest zakochana?

Po Elvisie już nie wyszła za mąż. Priscillę Presley przyłapano na kolacji z przystojniakiem. Jest zakochana?

Priscilla Presley jest zakochana
Priscilla Presley jest zakochana
05.06.2023 05:00

Priscilla Presley to była żona Elvisa Presleya. Modelka i aktorka, występowała w filmach i serialach do końca lat 90. XXw wieku. Urodziła dwoje dzieci - Lisę Marie oraz Navarone’a Anthony’ego.

Małżeństwo Priscilli Presley

Priscilla poślubiła Elvisa w 1967 roku, jak przystało na króla rock&rolla - w Las Vegas. Rok później urodziła córkę, Lisę Marie. Niestety, małżeństwo nie wyglądało tak, jak sobie wyobrażała. W końcu opuściła Elvisa, który urządzał orgie podczas jej nieobecności. Choć ich związek formalnie zakończył się w 1973 roku, nadal wspólnie wychowywali córkę.

Choć spotykała się później z wieloma mężczyznami, między innymi Rechardem Gere i Julio Iglesiasem, nigdy nie wyszła za mąż. Priscilla Presley twierdzi, że to Elvis był największą miłością jej życia. Niedawno wyznała, że duch piosenkarza ciągle do niej przemawia. Nie przeszkodziło jej to wyjść na kolację z mężczyzną, z której wyszła cala w uśmiechach.

Czy Priscilla Presley jest zakochana?

Choć źródła łączyły ją ostatnio z Tomem Jonesem, piosenkarzem i przyjacielem Elvisa. Słyszano plotki, że Priscilla Presley chce na nowo ułożyć sobie życie i to właśnie Toma wybrała na towarzysza. Kolacja, na którą wspólnie się udali, musiała być wyjątkowa, bo kobieta wyszła z niej wyraźnie zauroczona i uśmiechnięta.

Jednak Tom, spytany przez prasę o ewentualny związek, odparł krótko, że z Priscillą Presley łączy go jedynie przyjaźń. Mężczyzna stwierdził, że po prostu wychodzą na kolację i lubią ze sobą rozmawiać, ponieważ Priscilla jest jego przyjaciółką jeszcze z lat 60. Nic więc dziwnego, że, znając się tyle czasu, lubią spędzać ze sobą czas.

Jednak nie zanosi się na to, by Priscilla zmieniła w najbliższym czasie stan cywilny. Panowie, jest jeszcze dla Was szansa! Wygląda na to, że serce Priscilli Presley jest nadal do usidlenia!

Priscilla Presley
Priscilla Presley
Tom Jones
Tom Jones
Tom Jones
Tom Jones
Priscilla Presley, Elvis Presley i Lisa Marie
Priscilla Presley, Elvis Presley i Lisa Marie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także