NewsyPowstaje serial o Ani Przybylskiej. Jarosław Bieniuk ujawnił szczegóły. "Jesteśmy już na niego gotowi"

Powstaje serial o Ani Przybylskiej. Jarosław Bieniuk ujawnił szczegóły. "Jesteśmy już na niego gotowi"

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
Sebastian

03.12.2021 10:40, aktual.: 03.12.2021 16:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Przybylska była energiczną i entuzjastyczną osobą. Aktorka skradła serca widzów rolą Marylki w Złotopolskich. Sympatię zyskała również dzięki sitcomowi Daleko od noszy, który cieszył się ogromną popularnością. Radosław Piwowarski był ojcem jej sukcesu. To on ją wypatrzył i obsadził w filmie Ciemna Strona Wenus. Od tamtej pory śliczna dziewczyna nie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji. Cały czas pojawiała się w kolejnych produkcjach, a jej kalendarz dosłownie pękał w szwach.

Pomimo zajętości gwiazda znalazła czas, by stworzyć pełną i kochającą się rodzinę. Razem ze swoim partnerem Jarosławem Bieniukiem wychowywała troje dzieci. W 2013 roku doszło do tragedii. Ania zachorowała na nowotwór trzustki. Bardzo długo walczyła, by wrócić do zdrowia. Leczyła się w Szwajcarii, a nawet przeszła skomplikowaną operację usunięcia guza. Pomimo jej woli życia i usilnych starań lekarzy, przegrała walkę z rakiem. Kilka tygodniu temu minęło 7 lat od jej śmierci. Pamięć o aktorce nadal jest żywa. Wspomina ją nie tylko rodzina, ale także liczni fani, którzy chętnie oglądają powtórki filmów i seriali z jej udziałem.

Serial o Annie Przybylskiej. Jarosław Bieniuk zdradza szczegóły

Radosław Piwowarski już jakiś czas temu wyznał, że chciałby stworzyć film poświęcony Ani Przybylskiej. Udało mu się znaleźć producenta, rozpoczął nabór do obsady oraz stworzył wstępny scenariusz. Na początku rodzina była zadowolona, jednak po kilku dniach anulowali akceptację. Zdawać by się mogło, że cały plan legł w gruzach. Nic z tych rzeczy. Po paru latach temat powrócił.

Mama aktorki, Krystyna Przybylska wyznała, że zgodzi się na film o córce, ale musi on spełniać pewne wymagania:

To ma być dokument i na dokument się zgadzam. To na pewno potrwa i musimy się przygotować. Mamy mnóstwo filmów, mnóstwo zdjęć. Zawsze jak wyjeżdżali, to dużo rzeczy nagrywali – powiedziała Super Expressowi.

Na ten temat wypowiedział się również jej partner, Jarosław, który pojawił się z córką Oliwią na okładce najnowszego wydania magazynu Viva!. Mężczyzna zdradził szczegóły materiału, który powstaje. Okazuje się, że rodzina myśli o czteroodcinkowym serialu:

Być może powstanie czteroodcinkowy serial dokumentalny, oparty głównie na filmach, które nagrywałem od 2001 roku (...) Będziemy czuć, że Ania jest z nami. Mam też nadzieję, że powstanie ten piękny film.

Bieniuk zdradził również, czy ma obawy co do tego, jak zareagują jego dzieci:

Myślę, że już jesteśmy na niego gotowi. Jaś będzie miał 12 lat, nie boję się więc, jak zareaguje, gdy zobaczy mamę. Po siedmiu latach już wszyscy jesteśmy gotowi, żeby obejrzeć taki dokument i zobaczyć, jak wyglądało nasze życie w Poznaniu, w Turcji i na wakacjach, a potem w Łodzi i w Trójmieście. Nie możemy jednak zagłębiać się za bardzo w przeszłości, musimy myśleć o tym, co będzie, a nie o tym, co się utraciło. A na cmentarzu mamy chwilę na refleksje. Jeździmy tam na wszystkie święta. Urodziny Ani, Wielkanoc, Boże Narodzenie, Wszystkich Świętych. A czasami ja sam tam zachodzę, bo mam taką potrzebę - wyznał.

Czekacie na tę produkcję?

Anna Przybylska w Złotopolskich
Anna Przybylska w Złotopolskich
Anna Przybylska w reklamie Garnier
Anna Przybylska w reklamie Garnier
Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk
Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także