Siatkarze z medalami na piersi wrócili w poniedziałek do Polski. Na mistrzów świata na lotnisku Chopina w Warszawie czekały tłumy kibiców. Siatkarze byli szczęśliwi takim powitaniem, choć nie kryli zmęczenia po wielogodzinnym opóźnieniu samolotu. Fani z kwiatami czekali wytrwale na swoich idoli w hali przylotów na lotnisku.
Siatkarze byli bardzo wzruszeni pięknym przyjęciem. Nikogo taka feta nie powinna dziwić, bowiem polscy siatkarze zostali przywitani przez kibiców tak jak na mistrzów świata przystało.
Zobaczcie jaki wzruszający widok!