NewsyEsmeralda Godlewska nie żyje? Siostra opublikowała zdjęcie z interwencji policji. „Mam wyrwane serce”

Esmeralda Godlewska nie żyje? Siostra opublikowała zdjęcie z interwencji policji. „Mam wyrwane serce”

Esmeralda Godlewska i Magdalena Godlewska
Esmeralda Godlewska i Magdalena Godlewska
Krystyna Miśkiewicz

17.04.2021 10:40, aktual.: 17.04.2021 16:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Esmeralda Godlewska jest jedną z najsłynniejszych polskich celebrytek. Swoją wielką popularność zdobyła razem z siostrą, Małgorzatą, gdy zaczęły w sieci publikować kolejne interpretacje wybranych przez siebie utworów.

Od samego początku, gdy tylko Monika (bo tak ma naprawdę na imię) pojawiła się w show-biznesie, zaczęła wzbudzać kontrowersje. Fani szybko zaczęli interesować się jej poczynaniami, a te z ostatnich kilku dni odbiły się szerokim echem w mediach. W czwartek na swoim profilu społecznościowym opublikowała serię relacji, w których mówi o życiu, a przy okazji dosyć mocno uderza w swoją rodzinę.

Oznajmiła między innymi, że jej siostra Magdalena Godlewska, z którą nie chce utrzymywać kontaktów, zajmowała się prostytucją. Zdradziła również, że ma na to niezbite dowody w postaci nagrań i zdjęć, których jak dotąd nie upubliczniła.

Wyznania dotyczące tej sprawy Esmeralda chce umieścić w książce, nad którą pracuje. Poinformowała, że opisze tam innych celebrytów, gwiazdy i sportowców, którzy zajmowali się prostytucją.

Esmeralda Godlewska nie żyje?

Esmeralda zszokowała wczoraj wieczorem internautów. Na jej profilu pojawiło się czarno-białe zdjęcie oraz wpis informujący o jej śmierci. Kilka godzin wcześniej w ostatnich relacjach mówiła o depresji, z którą się borykała przez lata oraz zdradziła, że wybacza swojej siostrze wszystkie krzywdy.

Ostatnie złote myśli Esmeraldy. Osoba, która popełnia błędy w swoim życiu, ale potrafi wyciągnąć z nich wnioski, dla mnie okej – nie wiem jak dla Boga. Natomiast on to wszystko widzi, obserwuje. Jeśli jesteś tak naprawdę bogobojna i wstawiasz te posty. Nie potrafisz nic sama napisać od siebie, tylko kopiuj wklej z internetu… Troszeczkę intelektu. Niech Bóg ci wybaczy. Ja Ci wybaczam.

Publikacja wywołała ogromne zamieszanie. Jedni składali kondolencje, inni natomiast podejrzewali, że jest to jedynie jej sprytne posunięcie. Sugerowali, że Esmeralda powinna zrobić sobie detoks od internetu.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16.04.2021r. zmarła, w wieku 27 lat.21 Kwietnia Monika obchodziłaby 28 urodziny. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności.Świeć Panie Nad Jej Duszą [*]Rodzinie zmarłej Moniki składamy serdeczne wyrazy współczucia i modlitewnego wsparcia w dniach żałoby – brzmi szokujący komunikat.

Z jej profilu zniknęły również wcześniejsze publikacje. Zostały jedynie trzy fotografie, w tym wspomniany nekrolog. Z każdą godziną pojawiały się kolejne pytania o to, czy Esmeralda Godlewska żyje. Jej siostry otrzymały dziesiątki wiadomości od zmartwionych fanów. Głos postanowiła zabrać Magdalena, która uspokoiła wszystkich przejętych losem 27-letniej celebrytki.

Na jej profilu na Instagramie pojawiła się relacja, na której widzimy ją w asyście policji przed drzwiami do mieszkania Godlewskiej.

Żyje... możecie iść spać spokojnie, ja też spróbuję, chociaż mam wyrwane serce – napisała Magda.

Prawdopodobnie funkcjonariusze na prośbę Magdaleny udali się do mieszkania jej siostry, by po kontrowersyjnej publikacji sprawdzić, czy wszystko z nią w porządku.

Fani Esmeraldy mogą więc odetchnąć z ulgą. Doniesienia o jej śmierci okazały się jedynie ponurym żartem.

Magdalena Godlewska wydała oficjalne oświadczenie

Magdalena Godlewska postanowiła wydać oficjalne oświadczenie, w którym odniosła się do stanu zdrowia swojej siostry, oraz do zarzutów i je wcześniejszych publikacji. Przyznaje, że Esmeralda ma problemy ze zdrowiem.

Szanowni Państwo, wczorajsza sytuacja z moją siostrą odbiła się szerokim echem w social media. Jestem zła - chciałabym skonfrontować się z masą nieprawdziwych oskarżeń i skomentować "piłaś-nie jedź"... Jestem przerażona i smutna, bo za tymi przykrymi słowami słychać krzyk o pomoc. Moja siostra jest chora i potrzebuje pomocy. Nie będę się odnosiła do słów mojej siostry. Wystarczy już tego smutnego przedstawienia, a nie o to chodzi, żeby udowadniać, ze się nie jest wielbłądem. Oczywiście -podejmę kroki w celu uzdrowienia całej tej sytuacji.
 • Esmeralda Godlewska - policja w mieszkaniu celebrytki
 • Magdalena Godlewska - oświadczenie w sprawie Esmeraldy
 • Na Monikę Godlewską polała się fala hejtu
 • Esmeralda Godlewska bez makijażu
 • Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę
 • Małgorzata i Esmeralda Godlewskie nagrały profesjonalny teledysk
 • Esmeralda Godlewska w wieku 14 lat
 • Esmeralda Godlewska nie żyje? Szokujący wpis
 • Esmeralda Godlewska nie żyje? Szokujący wpis
 • Esmeralda i Magda Godlewskie
 • Esmeralda Godlewska - jak wygląda bez makijażu?
 • Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę
 • Esmeralda Godlewska w Pytaniu na śniadanie
[1/13] Esmeralda Godlewska - policja w mieszkaniu celebrytki
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także