Esmeralda Godlewska: „Moja siostra była i jest prostytutką”. Chwali się dowodami. Dlaczego jej to robi?

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska nagrała relację na Instastory, w której twierdzi, że jej siostra była prostytutką. Ujawniła mocne szczegóły i zdradziła, że ma na to niezbite dowody.

Esmeralda Godlewska pierwsze kroki w show-biznesie stawiała w 2018 roku. To właśnie wtedy wraz ze swoją siostrą Małgorzatą zaśpiewały piosenkę świąteczną Pada śnieg. Ich wykonanie, któremu daleko było do ideału, w mig podbiło internet. Stało się obiektem mnóstwa przeróbek i parodii, a paniom otworzyło drzwi do kariery.

Siostry poszły za ciosem. Zaczęły publikować kolejne covery, nagrały kilka singli, koncertowały w wielu miejscach i pojawiały się w telewizji. Przez kolejne miesiące odcinały kupony od swojej popularności. Gdy rozpoznawalność sięgnęła zenitu, ich duet się rozpadł. Każda z pań poszła swoją drogą. Aktualnie Małgorzata co jakiś czas udostępnia nowe piosenki na YouTubie i pracuje w szpitalu.

Z kolei Esmeralda próbuje swoich sił w sporcie. Biła się już w Fame MMA, a od niedawna bierze udział w Punchdown, czyli zawodach, w których przeciwnicy uderzają się po twarzy. Co jakiś czas udziela się w sieci. Tak jak niedawno, gdy skomentowała wyrok Trybunału Konstytucyjnego.

Zobacz: Godlewska wsadziła kij w mrowisko komentarzem ws. TK. „Pie*rzyć Wasz protest”. Reakcja jej sióstr była natychmiastowa 

Esmeralda Godlewska twierdzi, że jej siostra była prostytutką

W czwartkowy wieczór Esmeralda Godlewska dodała nową relację na Instastory. Oznajmiła w niej, że kolejna siostra, Magdalena, do której się nie przyznaje, była prostytutką. Podkreśliła, że ma na to niezbite dowody – zdjęcia i filmiki, które przesyłają jej inne kobiety:

Uważam, że jestem podmieniona gdzieś na sali porodowej, gdzie noworodki leżały zupełnie same i gdzieś ktoś dał mnie do dziwnej rodziny. Tak, moja siostra jest i była prostytutką – Magdalena ta, która teraz udaje anioła. Wiecie co jest najwspanialsze? To to, że jej koleżanki za odrobinę przelewu wysyłają mi w tym momencie filmiki, zdjęcia z tego, co tam się działo. Ja wiem, co tam się działo, bo nie jestem głupia.

Patocelebrytka powiedziała, że mówi o tym głośno, bo to przez siostrę brała udział w rozbieranych sesjach zdjęciowych. Chce także przestrzec inne dziewczyny przed wybieraniem takiej drogi:

Wiem, jak traktował ludzi, którzy według niej byli zwyczajni, czyli np. ja. Ja taka osiemnastolatka przyjechałam do stolicy po to, aby studiować. Nagle w głowie miałam pełne zamieszanie. Tu mnie ciągnęła na sesję, tu masz pozować nago, tu to tu to, a ja absolutnie się z tym nie zgadzałam.

Esmeralda Godlewska twierdzi, że jej siostra była prostytutka

Esmeralda Godlewska twierdzi, że jej siostra była prostytutka

Esmeralda Godlewska dodała, że aktualnie pisze książkę, w której opowie ze szczegółami o rzekomych wybrykach swojej siostry. Dodała też, że nie będzie jedyną znaną osobą, którą wspomni w publikacji. Planuje opisać historie sportowców, piosenkarzy, celebrytów, a nawet księży, którzy rzekomo mieli korzystać z prostytucji, uprawiać seks z nieletnimi lub świadczyć podobne usługi:

Natomiast spokojnie wyjdzie moja książka. Książka się pisze. […] Żebym nie została źle zrozumiana. Jeżeli jakaś kobieta wybiera zawód prostytutki, niech ją sobie będzie. Jak to lubi, niech to robi, ale nie że później zgrywa autorytet w świecie.[…] Wideo nie umieszczę w książce, ale nie wiem, czy nie zrobić z tego osobnej płyty DVD, żeby wam wysłać te filmy. To jest coś niesamowitego.

Oświadczenie Esmeraldy według wielu widzów jest zwykłym wołaniem o uwagę i próbą podtrzymania zainteresowania mediów i internautów.

Magdalena Godlewska odpowiada na zarzuty o prostytucji

Magda Godlewska, która rzekomo miała być prostytutką, odniosła się do szkalującego nagrania siostry. Napisała prywatną wiadomość do jednej z gwiazd, którą Esmeralda wymieniła w swoim nagraniu. Godlewska przeprosiła ją za całą sytuację i podkreśliła, że jej siostra potrzebuje pomocy:

Bardzo Cię przepraszam za moją siostrę, to jest osoba z dużymi problemami psychicznymi, która pilnie potrzebuje pomocy… Przepraszam Cię.

Magdalena podobne stanowisko utrzymuje w rozmowie z internautami. Jeden z nich napisał, że Esmeralda publicznie szykanuje siostrę:

Esmeraldzie znów się odkleiło, tyle jej pomogłaś w przebranżowienie w kierunku kosmetologii, a ona teraz cię szkaluje na is.

Gdy jeden z nich poprosił o komentarz, w odpowiedzi mógł przeczytać, że Godlewska wymaga pilnego leczenia psychiatrycznego:

Tak wiem, co moja siostra wypisuje. Moja siostra jest chorą osobą i wymaga leczenia. Od dłuższego czasu nie potrafimy jej pomóc.

Magdalena Godlewska reaguje na słowa siostry

Magdalena Godlewska reaguje na słowa siostry

Esmeralda Godlewska odpowiada siostrze

Esmeralda nie pozostawiła tego bez reakcji. Kilka godzin później odpowiedziała siostrze. Podkreśliła, że chociaż nie chciała, musiała skomentować te rewelacje:

Magdalena, robisz się na anioła, natomiast cała nasza rodzina: mama, tata, rodzeństwo, mamy ich siedmioro. Wszyscy wiedzą, jak dobrą aktorką jesteś. Niestety nie aż tak dobrą, aby ukryć prawdę, którą ja ujawnię. I nie zwalaj tego na moje problemy psychiczne, bo nie tędy droga. Koleżanko to ty masz problemy psychiczne.

Esmeralda Godlewska reaguje na słowa siostry

Esmeralda Godlewska reaguje na słowa siostry

Godlewska dodała, że miała o tym nie wspominać, ale stwierdziła, że to powie. Ujawniła, że jej siostra usunęła ciążę:

Ja mam problemy psychiczne? Słuchajcie, nie sądzę. Ja się czuję fantastycznie. Natomiast w twoim wieku, czyli 40 rok życia. Cały czas zmagasz się z tą sytuacją, w której musiałaś, nie musiałaś. Sama usunęłaś dziecko. Byłaś przy tym, jak wyrywali twojej córce nogi, rączki z twojej macicy i się przy tym głupio uśmiechałaś. Bałaś się, że będzie niestety nie tego koloru skóry, co twój partner? Jesteś hipokrytką i nie zwalaj tego na problemy psychiczne, bo ty jesteś psychiczna.

Myślicie, że Magdalena się do tego jakoś ustosunkuje?


Esmeralda Godlewska twierdzi, że jej siostra była prostytutka

Esmeralda Godlewska twierdzi, że jej siostra była prostytutka

Esmeralda Godlewska twierdzi, że jej siostra była prostytutka

Esmeralda Godlewska twierdzi, że jej siostra była prostytutka

Esmeralda Godlewska twierdzi, że jej siostra była prostytutka

Esmeralda Godlewska twierdzi, że jej siostra była prostytutka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×