NewsyNowe doniesienia o związku Piotra Żyły. Sam o tym nie mówi, a to już pewne, co planuje z młodziutką Marceliną

Nowe doniesienia o związku Piotra Żyły. Sam o tym nie mówi, a to już pewne, co planuje z młodziutką Marceliną

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Zuza Maciejewska
03.03.2021 08:20, aktualizacja: 03.03.2021 10:45

Piotr Żyła jest w doskonałej formie. Osiąga imponujące wyniki, tak jak w sobotę, gdy na Mistrzostwach Świata w skokach narciarskich stanął na najwyższym stopniu podium. Sportowiec nie ukrywał swojej radości. W rozmowie z Eurosportem podkreślał, że już od rana przeczuwał, że ten dzień będzie należał do niego:

Jaki dzisiaj jest dobry dzień! Wszystko mi wychodziło! To aż nie do wiary. Ale miałem energii. Jak przyszedłem na skocznię, byłem tak nakręcony, że wiedziałem, że nie ma szans, żebym tego nie wygrał, że muszę to wygrać – mówił na antenie Eurosportu.

Gdy skoczek oddał zwycięski skok, rzucił się w śnieg, a także udzielał wywiadów największym stacjom telewizyjnym. Wygranie konkursu to dla niego nie tylko prestiżowe wyróżnienie, ale także spory zastrzyk gotówki. Na jego konto wpłynęła okrągła suma, o czym piszemy tutaj.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek planują ślub?

O ile Żyła chętnie wypowiada się na zawodowe tematy, a jego wywiady bawią do łez, o tyle bardzo oszczędnie komentuje życie prywatne. Media już od jakiegoś czasu donoszą, że sercem sportowca zawładnęła aktorka znana z produkcji 19+, Marcelina Ziętek. Plotkuje się, że para już od jakiegoś czasu mieszka razem. Zakochani rzekomo wybrali piękne miejsce, dom w Ustroniu, który kupił skoczek:

Jak dowiedziało się Party, kilka miesięcy temu zakochani zamieszkali razem w nowym domu w Ustroniu, który kupił Piotr. Plotkuje się nawet, że Ziętek i Żyła planują ślub.

Chociaż sami zainteresowani nie skomentowali doniesień o ślubie, osoba z otoczenia zakochanych donosi Rewii, że zbliża się on wielkimi krokami. Podobno Marcelina tak korzystnie wpłynęła na życie skoczka, że jest on gotowy postawić kolejny krok w ich znajomości:

Przy nowej, młodziutkiej partnerce Piotr narodził się jeszcze raz, nabrał wiatru w żagle. Marcelina jest jego natchnieniem. Na pewno wkrótce wezmą ślub - mówi tygodnikowi znajomy skoczka.

Piotr Żyła ma już za sobą jeden ślub. Przez dwanaście lat był mężem Justyny Żyły, z którą ma dwoje dzieci. Para rozwiodła się w 2018 roku.

Piotr Żyła - ile zarobił za złoto MŚ?
Piotr Żyła - ile zarobił za złoto MŚ?
Piotr Żyła - ile zarobił za złoto MŚ?
Piotr Żyła - ile zarobił za złoto MŚ?
Marcelina Ziętek zapowiada walkę z hejterami
Marcelina Ziętek zapowiada walkę z hejterami
Marcelina Ziętek
Marcelina Ziętek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także