NewsyPiotr Stramowski bez koszulki na placu zabaw. Helenka nagle zaczęła wzywać pomocy. Co za reakcja!

Piotr Stramowski bez koszulki na placu zabaw. Helenka nagle zaczęła wzywać pomocy. Co za reakcja!

Piotr Stramowski
Piotr Stramowski
19.08.2023 07:00

Piotr Stramowski uwielbia swoją córkę i bardzo chętnie się nią zajmuje. Tym razem usiał ruszyć jej na ratunek. Podzielił się też z fanami niezwykłym talentem.

Rozwód Ktarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego

Para poznała się w 2014 roku na castingu do filmu W spirali. Aktorzy na planie zagrali małżeństwo, które przechodzi kryzys, a zatem historię miłosną prosto z planu filmowego przenieśli do realnego życia. Między nimi bardzo szybko zaiskrzyło, a miłość kwitła. Ich związek łamał stereotypy, dlatego wiele osób bardzo im kibicowało, choć byli i tacy, którzy z góry skazywali go na porażkę.

Po sześciu latach małżeństwa Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski postanowili się rozstać. Zrobili to kulturalnie i z klasą, bez prania brudów, dbając o dobro swojej córki, Helenki. Obydwoje biorą udział w jej wychowaniu, jak również starają się zapewnić jej szczęśliwe dzieciństwo.

Piotr Stramowski na placu zabaw

Najwidoczniej przypada teraz czas, kiedy to aktor zajmuje się swoją córeczką. Zabrał ją na plac zabaw, gdzie czterolatka mogła wyszaleć się do woli. W pewnej chwili zaczęła wzywać pomocy. Czujny tata od razu skierował wzrok w jej stronę i sprawdził, czy nic złego nie dzieje się jego skarbowi. Po upewnieniu się, że wszystko jest okej, kontynuował relacjonowanie sytuacji fanom. Pokazał plac zabaw i kałuże, a także zaświecił umięśnioną klatką piersiową, której nie przyodział w koszulkę, a dopiero potem ruszył do Helenki.

Piotr Stramowski podzielił się też z fanami swoim talentem do rysowania - po powrocie ze spaceru tworzył z córką Pokemony. Trzeba przyznać, że całkiem nieźle mu to wychodzi. Może powinien pomyśleć o rozwijaniu tej umiejętności? Ciekawe, czy Helenka odziedziczyła talent po nim?

Jak myślicie?

  • Piotr Stramowski
  • Piotr Stramowski
  • Piotr Stramowski
  • Slider item
  • Piotr Stramowski
  • Piotr Stramowski
  • Slider item
[1/7] Piotr Stramowski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także