NewsyPiotr Kaszubski skomentował śmierć wiceminister Moniki Zbrojewskiej

Piotr Kaszubski skomentował śmierć wiceminister Moniki Zbrojewskiej

Piotr Kaszubski o Monice Zbrojewskiej
Piotr Kaszubski o Monice Zbrojewskiej
Ewelina Buchnajzer
01.11.2015 08:40, aktualizacja: 02.11.2015 11:13

Dziś wieczorem do mediów dotarła informacja o śmierci byłej wiceminister sprawiedliwości Monice Zbrojewskiej. To wydarzenie jest o tyle szokujące, że polityk tydzień temu została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu i zdymisjonowana z pełnionego urzędu. Wciąż oficjalnie nie podano okoliczności śmierci.

W internecie pojawiają się już pierwsze komentarze i przypuszczenia, że kobieta nie wytrzymała psychiczne nagonki na jej osobę i popełniła samobójstwo. O dziwno do całej sprawy odniósł się najmłodszy "milioner" w Polsce - Piotr Kaszubski, który na swoim Facebooku zamieścił długi wpis, częściowo adresowany do zmarłej. Okazuje się, że znał się z minister Zbrojewską i bardzo żałował, że nie zadzwonił do niej w dniu zatrzymania. Wyznał, że przechodził przez to samo, dlatego chciał się z nią skontaktować, ale zbyt długo się wahał.

Nam wydaje się jednak, że ten wpis to po prostu dowód na ogromny tupet "najmłodszego milionera", który postanowił podpiąć się pod zainteresowanie, towarzyszące nagłej śmierci byłej wiceminister.

Wpis Piotra Kaszubskiego

SAMOBÓJSTWO WICEMINISTER SPRAWIEDLIWOŚCIKochani, jestem wstrząśnięty informacją o śmierci Moniki Zbrojewskiej, wiceminister sprawiedliwości która stała na czele prokuratury. Tydzień temu, odwołano ją ze stanowiska po tym jak prowadziła samochód pijana.Pani Moniko, mieliśmy okazję poznać się pół roku temu. Żałuję, że nie zadzwoniłem do Pani tydzień temu ponieważ się wahałem. Chciałbym Pani powiedzieć, że wiem jak to jest z dnia na dzień czuć nienawiść i jad społeczeństwa. Wiem jak to jest zadawać sobie o 3 w nocy pytanie „Co teraz?…”Kochani, mam nadzieje, że śmierć tej kobiety, otworzy wielu osobom oczy.Każdy z nas popełnia błędy. Jednak dlaczego, jako ludzie depczemy tych którzy się potykają? Dlaczego za błędy szykanujemy, atakujemy, poniżamy, plujemy, wyśmiewamy… Co jeżeli Monika Zbrojewska, w środku nocy płakała z bezsilności? Może tak bardzo chciała naprawić swoje błędy, zmienić życie na lepsze… a wtedy przeczytała nagłówek: „W ministerstwie wiedzieli że jest pijaczką” i komentarz: „ćpunka i alkoholiczka i paskudna z pyska”Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych...
Piotr Kaszubki o śmierci wiceminister Monice Zbrojewskiej
Piotr Kaszubki o śmierci wiceminister Monice Zbrojewskiej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także