Jastrząb TVJastrząb TV ExclusiveMister Polski na pierwszym castingu do "Top Model 6"! Zobacz, kto jeszcze walczył o wejście do programu [WIDEO]

Mister Polski na pierwszym castingu do "Top Model 6"! Zobacz, kto jeszcze walczył o wejście do programu [WIDEO]

Top Model 6 pre casting Łódź
Top Model 6 pre casting Łódź
Ewa Kamionowska
26.04.2016 10:27

Wielkimi krokami zbliża się najnowsza, szósta edycja programu "Top Model". Tej jesieni zobaczymy najnowszą odsłonę show, w której o swoją szansę w modelingu powalczą dziewczyny i faceci z całej Polski (zobacz więcej).

I choć większych szczegółów odnośnie tej edycji jeszcze brak, nie wiadomo na przykład, czy jury powróci w niezmienionym składzie, to już odbyły się pierwsze, na razie wstępne eliminacje do "Top Model 6". Pre-casting odbył się w Łodzi w trakcie 14. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Byliśmy tam z kamerą i podejrzeliśmy potencjalnych kandydatów do tytułu top model.

W tłumie osób starających się o wejście do programu zauważyliśmy Norberta Hawryluka. Tego 22-letniego przystojniaka pochodzącego ze Szczecina możecie kojarzyć: razem z Rafałem Jonkiszem brał udział w zeszłorocznych wyborach Mister Polski 2015. Rafał wygrał plebiscyt, natomiast Norbert zdobył miano 2. Wicemistera Polski. Dla Norberta nie był to pierwszy raz, kiedy starał się o wejście do "Top Model".

Jestem po raz kolejny w "Top Model". W tamtym roku miałem okazję wziąć udział. Uważam, że przez ostatnie parę miesięcy poprawiłem sylwetkę, osobowość, poznałem fajnych ludzi, którzy mną pokierowali - powiedział nam Norbert Hawryluk. - Myślę, że w tym roku sprawdzę się i będzie top 14 w domu "Top Model". Stać mnie na wiele, jestem odważny, charyzmatyczny, nie boję się kontaktu z ludźmi, jeśli jury da mi jakiekolwiek zadanie, sprostam każdemu - twierdzi II Wicemister Polski.

Po raz kolejny o wejście d o"Top Model" walczy także Janek Barański.

Zamierzam być sobą, pokazać się z jak najlepszej strony. Bardziej układałem sobie w głowie niż fizycznie, ponieważ cały czas jest w treningu. O zaplecze fizyczne nie martwiłem się, chodziło o zaplecze psychiczne. Muszę pokazać mocniejszy charakter - powiedział nam Janek.

Uczestniczące w castingach dziewczyny zapytaliśmy o to, którego z jurorów obawiają się najbardziej i o którego przychylność będą walczyły najmocniej.

Najtrudniejszy w jury jest Marcin Tyszka bądź Dawid Woliński. Chciałabym, żeby to oni powiedzieli "tak".Bardzo chciałbym dowiedzieć się, co Joanna Krupa o mnie sądzi, czy się nadaję do modelingu.

Czy waszym zdaniem ktoś z nich ma szansę na finałową czternastkę? Zobaczcie naszą wideorelację z pierwszego łódzkiego castingu.

Norbert Hawryluk na pre-castingu do "Top Model 6" w Łodzi
Norbert Hawryluk na pre-castingu do "Top Model 6" w Łodzi
Janek Barański na pre-castingu do "Top Model 6" w Łodzi
Janek Barański na pre-castingu do "Top Model 6" w Łodzi
Uczestniczka pre-castingu do "Top Model 6" w Łodzi
Uczestniczka pre-castingu do "Top Model 6" w Łodzi
Uczestniczka pre-castingu do "Top Model 6" w Łodzi
Uczestniczka pre-castingu do "Top Model 6" w Łodzi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także