NewsyPaweł Małszyński przeszedł imponującą metamorfozę. Zrzucił zbędne kilogramy i zachwyca sylwetką. Fanki oszaleją na jego widok

Paweł Małszyński przeszedł imponującą metamorfozę. Zrzucił zbędne kilogramy i zachwyca sylwetką. Fanki oszaleją na jego widok

Paweł Małaszyński
Paweł Małaszyński
Krystyna Miśkiewicz

22.10.2021 12:20, aktual.: 22.10.2021 12:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paweł Małaszyński to aktor, którego fani doskonale znają z popularnych filmów i seriali. Ogromną sławę przyniósł mu udział w kultowym już serialu Magda M. Tam zagrał z Joanną Brodzik i wcielił się w przystojnego prawnika - Piotra Korzeckiego. Dla każdego z nich produkcja ta stała się wielką furtką do sławy i przyniosła sporo kolejnych zleceń. Aktor swego czasu mówił nawet, że to, co działo się wówczas wokół niego nieco go "przygniotło", ale zdecydowanie na brak kolejnych propozycji nie mógł narzekać.

Przez lata zgromadził wokół siebie ogromną ilość fanów, którzy podpatrują to, co dzieje się w jego życiu zawodowym i prywatnym. Ku ich uciesze aktywnie prowadzi on swoje social media, ale też po dłuższej nieobecności zaczął pojawiać się na salonach. W jego wyglądzie można zobaczyć znaczącą zmianę.

Paweł Małaszyński przeszedł metamorfozę. Jak wygląda?

Paweł Małaszyński, chociaż zdecydowanie jest ulubieńcem widzów, to bardzo rzadko pojawia się na salonach. Najczęściej można zobaczyć go na teatralnych premierach, ale i wtedy niezbyt chętnie pozuje na ściankach. Stara się trzymać raczej z dala od blasku fleszy. Tuż po zdjęciu obostrzeń i po tym, jak widzowie znowu mogą oglądać aktorów w przedstawieniach, on również pojawił się na kilku spektaklach w Teatrze Kwadrat.

Trudno było nie dostrzec zmian, jakie zaszły w jego wyglądzie. Tuż przed pandemią aktor dorobił się kilku dodatkowych kilogramów, po których obecnie nie ma już śladu. Znowu może się pochwalić smukłą sylwetką, a wszystko to zawdzięcza ciężkiej pracy nad sobą u boku personalnego trenera. To właśnie on pomógł mu zbudować wymarzoną muskulaturę. Leszek Klimas postanowił pochwalić się podziękowaniami, które otrzymał od swojego podopiecznego.

Powiem krótko - Paweł Małaszyński genialny aktor i jeszcze lepszy człowiek. To co dziś o mnie napisał wzrusza i daje power do dalszej pracy!@pawelmalaszynski - "Krótko zwięźle i w temacie:Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm, indywidualne podejście, wsparcie, motywacja, zrozumienie dla słabości, jadłospis pełen prostych przepisów i moje założenia zostały osiągnięte w trzy miesiące.Serdecznie polecam wszystkim, którzy potrzebują zmienić swoje nawyki, zadbać o siebie i schudnąć nie tylko w kilogramach ale i w w centymetrachPrzed Państwem Leszek Klimas - #EFEKTKLIMASA

Trzeba przyznać, że przemiana Pawła jest naprawdę imponująca. O żadnych zbędnych kilogramach nie może być mowy. Jak czytamy w opisie do postu, wymarzony efekt osiągnął jedynie w 3 miesiące głównie dzięki świetnie dostosowanej diecie. Jak Wam się podoba Paweł w takim wydaniu? My jesteśmy zachwyceni i wydaje nam się, że fanki też oszaleją na jego widok.

  • Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko - premiera serialu Belle Epoque
  • Paweł Małaszyński
  • Fotografia: AKPA
  • Fotografia: AKPA
  • Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko
  • scena z: Paweł Małaszyński, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
  • Paweł Małaszyński
  • Paweł Małaszyński - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
  • Paweł Małaszyński - Międzyzdroje 2017
  • Paweł Małaszyński z żoną Joanną na premierze Kalendarza Dżentelmeni 2016
[1/10] Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko - premiera serialu Belle Epoque
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także