Szukaj

Gwiazdy Magdy M świętują 15 lat. Brodzik i Małaszyński stworzyli wyjątkową sesję. Zdjęcia to prawdziwy rarytas

Serial Magda M to jeden z największych hitów stacji TVN. Żadna inna fabuła nie cieszyła się wcześniej tak dużą popularnością. Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński z tej okazji wystąpili w wyjątkowej sesji zdjęciowej. 

Magda M to serial za sukcesem, którego stała bardzo ciekawa fabuła, oraz cała plejada gwiazd, która zdecydowała się w nim wystąpić. Okazał się on wielkim hitem stacji TVN. Każdego tygodnia śledziło go niemal 4 miliony widzów. Serial cieszył się ogromną popularnością, a z życiem rezolutnej prawniczki Magdy Miłowicz, w którą wcieliła się Joanna Brodzik, utożsamiało się tysiące Polek. Perypetie miłości Magdy i Piotra, którego zagrał Paweł Małaszyński z zapartym tchem śledzili wszyscy fani serialu – a wzlotów i upadków w tej relacji było całkiem sporo.

Twórcy serialu na samym początku planowali nakręcić jedynie trzy sezony. Widzowie jednak nie chcieli tak szybko żegnać się ze swoimi ulubieńcami. Powstała więc czwarta seria, która zakończyła losy tej dwójki oraz ich przyjaciół. Liczyła ona zaledwie 10 odcinków. Dwa lata temu do księgarni trafiła nawet książka Magda M. Ciąg dalszy nastąpił. Widzowie cały czas mają nadzieję, że serial podobnie jak BrzydUla będzie reaktywowany. Utworzyli oni nawet wydarzenie na Facebooku, pod nazwą – Magda M. Kiedy ciąg dalszy?  Być może stacja wysłucha tego apelu i zdecyduje się w końcu ogłosić dobrą nowinę. Joanna Brodzik niejednokrotnie mówiła, że chętnie jeszcze raz wcieliłaby się w postać tytułowej Magdy.

Magda M: aktorzy wspominają serial

Trudno uwierzyć, ale od premiery Magdy M. minęło już 15 lat. O tak ważnym dniu nie zapomnieli, ani główni bohaterowie, ani jego scenarzysta – Radosław Figura. Dzisiaj w social mediach opublikowali, oni wspólne zdjęcia z całą masą wspomnień. Udowodnili także, że cały czas się przyjaźnią, chociaż swego czasu kolorowa prasa pisała coś zupełnie innego.

Dziś mija 15 lat od emisji pierwszego odcinka Magdy M. Ciepłe światełko w oczach? Wciąż się tli! (a my wciąż najserdeczniej się nie lubimy). Słoneczniki by @pawelmalaszynski. Casablanki nie znalazł, ale szukał i to się liczy. A lodów i popcornu nie zjedliśmy, bo to się je na smutno, a smutno zdecydowanie nie było!K. i A. Dziękuję za organizację i udostępnienie wanny do sesji foto. PS. Pozdrowienia dla ekipy i sympatyków serialu Magda M.

Pod zdjęciem na profilu serialowej Magdy komentarz zamieścił także reżyser serialu, który podziękował jej za tę rolę.

Joasiu, to była wspaniała emocjonalna przygoda. Nie zliczę, ile razy sam uroniłem łzę, albo parsknąłem ze śmiechu dzięki temu, jaką Magdą nas obdarzyłaś. Pewnie, coś tam przewidywałem w scenariuszu, ale obraz ubrany w Twoją i wszystkich wspaniałych energię to była i jest nadal moc! Ściskam najserdeczniej i dziękuję z całego serca za tę fantastyczną robotę! Pamiętajcie zawsze o Słonecznej Stronie! – napisał Radosław Figura.

Na profilu Pawła Małaszyńskiego również pojawiły się zdjęcia z Joasią.

Tutaj także możemy przeczytać kilka słów od scenarzysty, który idealnie podsumował postać serialowego Piotra Korzeckiego.

Paweł, stworzyłeś nieśmiertelnego idealnego faceta nieidealnego! Wcale nie żartuję, Korzecki jest nieśmiertelny! Wielkie podziękowania!

Sam reżyser także pokusił się o kilka słów wspomnień w swoich social mediach.

Dzisiaj mija równo 15 lat od emisji w TVN pierwszego odcinka Magdy M.!Tak, to było 6 września 2005r. Z tej okazji…

Opublikowany przez Radosław Figura Niedziela, 6 września 2020

W serialu oprócz fenomenalnych w swoich rolach Joanny Brodzik i Pawła Małaszyńskiego zagrali także m.in: Kasia Bujakiewicz, Daria Widawska, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Herman, Szymon Bobrowski, Bartek Kasprzykowski, Piotr Fronczewski, Bartek Swiderski, Krzysztof Stelmaszyk, Jacek Braciak i Piotr Fronczewski.

Chcielibyście, aby serial Magda M był kontynuowany?

 


Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński

Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński

Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński

Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński

Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński

Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×