NewsyPaweł Deląg pochwalił się starszym synem i chrześniakiem. O jejku! Jeden lepszy od drugiego, a junior to klon ojca!

Paweł Deląg pochwalił się starszym synem i chrześniakiem. O jejku! Jeden lepszy od drugiego, a junior to klon ojca!

Paweł Deląg (fot. KAPIF i Instagram)
Paweł Deląg (fot. KAPIF i Instagram)
23.06.2023 13:00, aktualizacja: 23.06.2023 15:22

Paweł Deląg jako aktor udzielał się od wczesnych lat 90. Zadebiutował drobną rolę w głośnym dziele Lista Schindlera Stevena Spielberga. Popularność przyniosły mu Młode wilki, gdzie mogliśmy oglądać go jako Biedrona. W czym jeszcze mogliśmy go podziwiać? Chłopaki nie płaczą, Wszystko albo nic, Zróbmy sobie wnuka, Tygrysy Europy, Quo Vadis, Kiler...

Kinowy amant w przeszłości spotykał się z wieloma kobietami. W 1993 roku narodził się jego syn Paweł junior ze związku z Katarzyną Gajdarską. Z jeszcze innej relacji aktor ma syna Mikołaja. Ponadto plotkarskie media łączyły go z Kasią Skrzynecką, Bogną Sworowską, Patrycją Markowską czy Dominiką Kulczyk. Na tę chwilę Deląg cieszy się statusem singla.

Co ciekawe, swego czasu jeden z oponentów Pawła zarzucił mu, że jest... gejem. Aktor zareagował na te słowa. Podkreślił, że choć jest heteroseksualny, całym sercem popiera społeczność LGBT+ i ideę równości.

Chcę być człowiekiem. Wrażliwym człowiekiem. I przedkładam to nad bycie napakowanym białym facetem, który broni jakichś swoich niby-świętych zasad. Tak postępuję i w życiu, i w pracy. Wybieram to, co dla mnie ważne, bo czyni mnie lepszym. Uważam, i to opowiadam także w swoich filmach, które reżyseruję i produkuję, że najważniejsza jest w nas ta iskierka, ta wolność, niezgoda na zło i brud. I – teraz jest ten moment, kiedy to powiem – jest to dla mnie ważne jako dla heteroseksualnego mężczyzny. Choć czuję się niezręcznie, mówiąc to, ale chcę to powiedzieć, bo taki jestem – wyjawił dla Wysokich Obcasów.

Paweł Deląg pokazał syna i chrześniaka

W piątek, w Dzień Ojca, Paweł zapozował na Powiślu w towarzystwie syna Pawła i chrześniaka – Jakuba. Obaj panowie to nieźli amanci, a junior jest przy tym mega podobny do taty.

Syn i chrześniak. Paweł Jr i Kuba , Krakusy w Wawie. Się patrzy na chłopaków i serce rośnie – podpisał kadr dumny ojciec.

Więcej zdjęć Pawła z synami zobaczycie w galerii pod artykułem.

  • Paweł Deląg, Mikołaj Deląg, Paweł Deląg Junior w DDTVN
  • Paweł Deląg, Mikołaj Deląg, Paweł Deląg Junior w DDTVN
  • Paweł Deląg, Mikołaj Deląg, Paweł Deląg Junior w DDTVN
  • Paweł Deląg - premiera "Lewandowski - Nieznany" (fot. AKPA)
  • Paweł Deląg - premiera filmu "Prawdziwe życie aniołów" (fot. KAPiF)
  • Paweł Deląg- premiera sztuki Gra
  • Paweł Deląg pokazał syna i chrześniaka
  • Paweł Deląg, Mikołaj Deląg w DDTVN
  • scena z: Paweł Deląg, Mikołaj Deląg, Paweł Deląg Junior, SK:, , fot. AKPA
  • Paweł Deląg - premiera filmu Filip
[1/10] Paweł Deląg, Mikołaj Deląg, Paweł Deląg Junior w DDTVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także