42‑letnia Paulla jest w ciąży! Ogłosiła nowinę sesją na plaży. Pokazała swoje krągłości: "Nadchodzi huragan"
Paulla jest przykładem na to, że kariera i życie prywatne nie muszą się wykluczać. Na co dzień realizuje się zawodowo i nagrywa nowe piosenki. Aktualnie jest w trakcie kręcenia teledysku do kolejnej z nich. Mowa o singlu Huragan, który trafi do odbiorców już 22 października.
Gwiazda każdą wolną chwilę spędza ze swoim 13-letnim synem Adamem, który jest owocem miłości piosenkarki i Adama Konkola. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że nastolatek ma już sprecyzowane plany na przyszłość.
On konsekwentnie chce być inżynierem wynalazcą i w tym kierunku działa, robi coś z niczego. To jest chłopak, który potrafi zrobić nawet łuki do strzelania z patyczków hotelowych do uszu i z torebek od herbaty. Konstruuje, zbiera kartony, niepotrzebne rzeczy. Jego ulubionym sklepem z zabawkami, to sklepy z materiałami budowlanymi, do majsterkowania. Jeżeli to mu da szczęście i w tym kierunku ma się rozwijać, to dlaczego nie.
Paulla jest w ciąży. Pokazała zaokrąglony brzuszek
Piosenkarka stara się też być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Dla nich prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie udostępnia nowe treści. Patrząc na ostatnie zdjęcie, które opublikowała, raczej nie można mieć wątpliwości, że w jej życiu nadciąga spora rewolucja.
Paulla jest w ciąży, o czym poinformowała w piękny sposób. Dodała zdjęcie, na którym pozuje na plaży ubrana jedynie w strój kąpielowy. Tuż obok niej stoi jej ukochany Rafał Zemke, który nie tylko kradnie jej całusa, ale także czule trzyma dłoń na brzuchu, który wydaje się być delikatnie zaokrąglony. Artystka w podpisie ogłosiła, że w jej życiu nadciągają zmiany:
Pozdrawiamy z Portugalii... Nadchodzi ?Huragan?w naszym życiu... #paulla #huragan #portugalia #lizbona #zmiany
Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach gratulują zakochanym:
My również składamy Paulli serdeczne gratulacje!