Dzisiaj Paulina Sykut na Instagramie dodała zdjęcie, na którym pozuje wtulona w męża Piotra Jeżynę. Z hasztagów wynika, że para odpoczywa na słonecznej Ibizie.
Opalona hiszpańskim słońcem Paulina powróci do Polski w drugiej połowie sierpnia, prosto na prezentację jesiennej ramówki telewizji Polsat.