Jastrząb Post dowiedział się, że niezmiennie prowadzącą kulis pozostanie Agnieszka Popielewicz, ale na miejsce Bilguuna Ariunbaatara pojawi się Paulina Sykut. To może być pełna emocji współpraca, ponieważ nie jest tajemnicą, że obie gwiazdy nie przepadają za swoim towarzystwem. Dowodem na to miał być pierwszy ślub Agnieszki, na który nie zaprosiła Pauliny tłumacząc, że "jest tylko jej koleżanką z pracy".
Czy Agnieszka i Paulina "bez problemu" będą dogadywać się również w "Kulisach Tańca z gwiazdami"? O tym przekonamy się już we wrześniu.