NewsyFanka zarzuciła Paulinie Smaszcz stalking Macieja Kurzajewskiego: "Na jego miejscu zgłosiłabym sprawę na policję". Nie zostawiła tego bez odpowiedzi

Fanka zarzuciła Paulinie Smaszcz stalking Macieja Kurzajewskiego: "Na jego miejscu zgłosiłabym sprawę na policję". Nie zostawiła tego bez odpowiedzi

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Krystyna Miśkiewicz

14.11.2022 13:00, aktual.: 14.11.2022 16:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozwiedli się trzy lata temu. Chociaż wówczas obyło się to bez medialnej burzy, to w momencie, gdy dziennikarz związał się z Kasią Cichopek, jego była żona zrobiła się bardzo aktywna w social mediach. To po jej kąśliwych komentarzach prezenterzy Pytania na śniadanie zdecydowali się ujawnić swój związek przed fanami. Dodali pierwsze wspólne zdjęcie, pod którym zebrali lawinę gratulacji.

Obecnie zakochani już nie ukrywają tego, co ich łączy. W niedzielny wieczór pojawili się razem na 70-leciu TVP, a wcześniej chętnie pozowali do zdjęć po emisji śniadaniówki. Maciej i Kasia zdecydowali się także zabrać do programu psa, którego właścicielem jest dziennikarz. Zrobili to po tym, jak Paulina w jednym z wywiadów powiedziała, że jej były mąż po tym, jak związał się z Kasią Cichopek oddał owczarka niemieckiego w obce ręce.

Znikają zdjęcia naszych synów ze ścian, jak przychodzi pani Katarzyna. Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem… – powiedziała w rozmowie z Anną Zejdler.

Fanka sugeruje Paulinie Smaszcz, że stalkuje Macieja Kurzajewskiego. Jest mocna odpowiedź

Paulina nie ma zamiaru odpuścić Maciejowi. Po tym, jak zabrał psa do śniadaniówki udała się do domu swojej byłej teściowej, by zasięgnąć informacji o owczarku Bono, który był pod jej opieką. Zdecydowała się wrzucić też nagranie prosto spod domu mamy Macieja Kurzajewskiego.

Dziękuję @anna_zejdler , że mogłam w wywiadzie z Tobą powiedzieć o tułaczce BONO, który po wielu miesiącach wrócił do domu Maćka, mimo że został wydany jak stara, niechciana szafa przez swojego właściciela. BONO po tych przeżyciach jest chory, jak mówi Mama Maćka, i BONO potrzebuję leczenia. Moi przyjaciele twierdzą, że nawet dzisiaj Maciek w ramach swojej rehabilitacji bycia właścicielem, zabrał BONO do programu Pytanie na Śniadanie. To dobrze wróży.

To nagranie nie spodobało się wszystkim fanom, a jedna z internautek zasugerowała nawet, że takie zachowanie to być może już stalking.

Czy takie zachowania nie nazywają się przypadkiem STALKINGIEM? Na miejscu eksmęża zgłosiłabym sprawę na policję – napisała jedna z internautek.

Wpis internautki polubiło niemal 200 osób. Paulina nie omieszkała przemilczeć tych słów. Natychmiast odpisała, a w kontrze zamieściła kilka roześmianych emotikonek. Wygląda na to, że wcale nie przejmuje się kąśliwymi komentarzami na swoim profilu.

Pierwszy wywiad Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego:

Paulina Smaszcz-Kurzajewska - Róże Gali 2017
Paulina Smaszcz-Kurzajewska - Róże Gali 2017
Paulina Smaszcz-Kurzajewska - 15 urodziny Pytanie na Śniadanie
Paulina Smaszcz-Kurzajewska - 15 urodziny Pytanie na Śniadanie
Paulina Smaszcz odpowiada fance
Paulina Smaszcz odpowiada fance
Paulina Smaszcz pokazała, jak spędza Dzień Niepodległości
Paulina Smaszcz pokazała, jak spędza Dzień Niepodległości
Paulina Smaszcz - premiera sztuki Za jakie grzechy
Paulina Smaszcz - premiera sztuki Za jakie grzechy
Paulina Smaszcz-Kurzajewska - Harper's Bazaar świętuje 150 urodziny w Warszawie
Paulina Smaszcz-Kurzajewska - Harper's Bazaar świętuje 150 urodziny w Warszawie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także