NewsyNie zawsze była blondynką! Paulina Smaszcz pokazała stare zdjęcie, a my przecieramy oczy. To naprawdę ona?!

Nie zawsze była blondynką! Paulina Smaszcz pokazała stare zdjęcie, a my przecieramy oczy. To naprawdę ona?!

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Krystyna Miśkiewicz
28.07.2023 11:40

Paulina Smaszcz w zeszłym roku wróciła na salony, a przede wszystkim na języki fanów, a wszystko za sprawą afery obyczajowej, w której była jedną z głównych bohaterek. W 2019 roku sfinalizowała rozwód z Maciejem Kurzajewskim, ale dopiero po kilku latach postanowiła wyciągać kolejne szczegóły rozstania. Wszystko zbiegło się w czasie z tym, gdy dziennikarz wszedł w nowy związek.

Między byłymi małżonkami długo iskrzyło, a Paulina udzieliła kilku wywiadów, w których nie szczędziła Maciejowi przykrych słów. Wiadomo, że nie był on zadowolony z tego, co słyszał na temat swój i nowej partnerki, a sprawą zajęli się jego prawnicy.

Obecnie Paulina skupia się na sobie, na własnym zdrowiu, synach i wnuczce, która ma zaledwie kilka miesięcy. Widać, że wkracza w zupełnie nowy etap życia, ponieważ pochwaliła się też nową fryzurą. My przypomnimy, jak zmieniała się przez lata.

Paulina Smaszcz na starych zdjęciach. Jak wyglądała?

Paulina Smaszcz może się pochwalić bardzo bogatym zawodowym doświadczeniem. Współpracowała między innymi z Telewizja Polską, Onetem, Wirtualną Polską, czy TVN. Na swoim koncie ma także posady w międzynarodowych korporacjach, gdzie zazwyczaj była specjalistką od PR. Sporą popularność przyniosło jej praca na planie programu Pytanie na śniadanie, gdzie jako prowadząca pojawiała się u boku swojego ówczesnego męża, Macieja Kurzajewskiego.

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska - w Pytaniu na śniadanie
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska - w Pytaniu na śniadanie

Od jej debiutu przed dużą publicznością minęło kilka dekad, a my patrzymy ja bardzo zmienił się styl Pauliny. Na początku kariery była brunetką o długich włosach. Z czasem kosmyki robiły się coraz krótsze, aż w końcu zdecydowała się na odważne cięcie, które dodało jej nieco drapieżności.

Od kilku lat Paulina nosi mocno wystylizowaną fryzurę, a także zmieniła kolor na blond, co sprawiło, że odjęła sobie kilka lat. Za jej aktualną fryzurę odpowiedzialny jest jeden ze znanych warszawskich fryzjerów. Paulina postanowiła podziękować mu oficjalne, publikując wspólną relację i pokazała się w nowej fryzurze. Jej blond włosy zyskał nowy odcień i widać, że ta metamorfoza przypadła jej do gustu.

Odmieniłeś moje życie- napisała.

Przy okazji pokazała też  w relacji swoje zdjęcie z 2015 roku, kiedy nosiła ciemne długie włosy. Widać, że bardzo się zmieniła od tego czasu i przeszła długą drogę. Obecnie dla wielu kobiet jest wzorem tego, że nawet z 50. na karku można wyglądać świetnie.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski: ślub

Paulina i Maciej byli małżeństwem przez ponad dwie dekady. Para poznała się w styczniu 1996. Długo nie czekali z poważnymi deklaracjami, a kilka miesięcy później byli już małżeństwem. Rok po ślubie doczekali się pierwszego dziecka. Na świat przyszedł ich syn Franciszek. W 2006 roku para powitała na świecie drugie dziecko, syna Juliana.

W dniu ślubu Paulina pokazała swoją kreatywną duszę i wybrała nietypową kreację. Asymetryczna suknia w kremowym połączona z niebieskimi elementami była odważnym i nietuzinkowym wyborem.

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne
Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Więcej dawnych zdjęć Pauliny, a także te po metamorfozie zobaczycie w naszej galerii.

 • Slider item
 • Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz
 • Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski
 • Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska na pokazie 4F
(Fot. ONS)
 • Paulina Smaszcz ze swoim fryzjerem
 • Paulina Smaszcz ze swoim fryzjerem
 • Paulina Smaszcz Kurzajewska, Maciej Kurzajewski
 • Paulina Smaszcz w 2015 roku
 • Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska (fot. AKPA)
 • Paulina Smaszcz ze swoim fryzjerem
 • Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska
 • Slider item
 • Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska - w Pytaniu na śniadanie
 • Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne
 • Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska - w Pytaniu na śniadanie
[1/15]
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także