NewsyPaulina Smaszcz myśli o zmianie. To ostatnie chwile w blondzie? Na razie ostrzygła się tak jak jej syn

Paulina Smaszcz myśli o zmianie. To ostatnie chwile w blondzie? Na razie ostrzygła się tak jak jej syn

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz

13.12.2023 11:02

Paulina Smaszcz ma bardzo bliskie relacje z synami. Okazuje się, że nawet fryzury robią sobie podobne. Gwiazda pochwaliła się odświeżonym lookiem swoim i syna. Zastanawia się też nad zmianą wizerunku.

Paulina Smaszcz ma nową fryzurę

Dziennikarka i specjalistka od PR zafundowała sobie odświeżenie fryzury. Kobieta od lat wierna jest krótkim włosom, które jednak pozostawiają jej spore pole do popisu, jeśli chodzi o kreowanie wizerunku. Nie zmienia też koloru, bo bardzo dobrze czuje się w blondzie.

Ostatnia wizyta u fryzjera była jednak tą... rodzinną. Paulina Smaszcz wybrała się tam bowiem z jednym z synów, Frankiem. Na fotografii można dostrzec, że obydwoje zdecydowali się na bardzo podobne fryzury. Które z nich wygląda lepiej?

Nowa fryzura Pauliny Smaszcz

Gwiazda wierna jest od lat swojemu wizerunkowi, jednak poinformowała swoich fanów, że myśli o zmianie. I to nie będzie drobna zmiana. Fryzjer namawia ją na zapuszczenie włosów i zmianę koloru na ciemniejszy.

Czy Paulina Smaszcz ostatecznie zdecyduje się na taką zmianę? Specjalistka od PR urządziła małe głosowanie w swoich social mediach. Jej fani mogą oddawać głosy, ale ostateczna decyzja i tak będzie należała do Pauliny. Wydaje nam się jednak, że Smaszcz ma wielką ochotę na takie wizerunkowe szaleństwo i niedługo zobaczymy ją zupełnie odmienioną.

Czekacie na taką zmianę?

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także