NewsyPaulina Smaszcz wreszcie komentuje utratę pracy! To dlatego musiała pożegnać się z firmą. Jej przyszłość jest poważnie zagrożona

Paulina Smaszcz wreszcie komentuje utratę pracy! To dlatego musiała pożegnać się z firmą. Jej przyszłość jest poważnie zagrożona

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Krystyna Miśkiewicz

15.11.2022 12:20, aktual.: 15.11.2022 15:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Smaszcz wdała się ostatnio w kilka medialnych afer. Najpierw ujawniła związek Kasi Cichopek z Maciejem Kurzajewskim, a później udzieliła kilku wywiadów, w których nie oszczędziła byłego męża. Kilka niemiłych słów z jej ust usłyszała na swój temat także Izabela Janachowska. Wokół byłej żony dziennikarza zrobiło się spore medialne zamieszanie. Fani byli mocno podzieleni. Jedni ją wspierali, inni natomiast sugerowali, że powinna nieco odpuścić.

Smaszcz poza wywiadami zabierała też głos w social mediach, i to właśnie tam dodała nagranie z odwiedzin w domu byłej teściowej. Wrzuciła do sieci wideo, na którym mówiła do obserwatorów wprost spod domu mamy Macieja Kurzajewskiego. Dla niektórych było to już za wiele, a jedna z internautek takie zachowanie uznała nawet za stalking, co napisała w jednym z komentarzy.

Paulina Smaszcz komentuje zwolnienie z pracy

Paulina w maju tego roku objęła posadę szefowej marketingu i PR w firmie doradczej JLL Polska. Dzisiaj o poranku portal Wirtualne Media poinformował, że nie jest już zatrudniona w tej firmie.

Z ustaleń Wirtualnemedia.pl potwierdzonych w biurze JLL Polska wynika, że Paulina Smaszcz nie pracuje już w tej firmie jako szefowa marketingu i PR. Nie ma też osoby, która ją by zastąpiła – przekazuje wspomniany portal.

Podano także, że miał pojawić się oficjalny komunikat ze strony pracodawcy, na który oczekiwano 14 listopada. Tak się jednak nie stało. JLL Polska miga się od wydania komunikatu w sprawie rozstania z Pauliną.

Pierwszą reakcją na nasze pytanie było zapewnienie, że odpowiedź i oświadczenie firmy na ten temat otrzymamy w poniedziałek 14 listopada. Przy próbie uzyskania odpowiedzi we wskazanym terminie, agencja Havas PR przekazała nam jedynie, że firma JLL Polska „na razie nie komentuje tej kwestii” – donosi portal Wirtualne Media.

Firmę ubiegła Paulina Smaszcz i o zakończeniu współpracy poinformowała w rozmowie z portalem Plotek. Przekazała, że stan zdrowia nie pozwolił jej na kontynuację absorbującego stanowiska. Była żona Macieja Kurzajewskiego miała opuścić szeregi firmy na początku września:

Z moim pracodawcą rozstałam się z początkiem września ze względu na moje zdrowie. Zakończyłam projekty zakontraktowane na sześć miesięcy z ogromnym sukcesem i niestety zdrowie nie pozwoliło mi na tak intensywną pracę. (...) W moim stanie praca po 10-12 godzin dziennie nie jest możliwa – tłumaczy Smaszcz w rozmowie z Plotkiem.

Miejmy nadzieję, że słowa Pauliny zaspokoją ciekawość fanów. Miejmy nadzieję, że zdrowie nie zaważy na jej karierze i będzie mogła podjąć inną, mniej absorbującą pracę.

Paulina Smaszcz – Wernisaż polskich projektantów "Moda i sztuka"
Paulina Smaszcz – Wernisaż polskich projektantów "Moda i sztuka"
Paulina Smaszcz - premiera sztuki Za jakie grzechy
Paulina Smaszcz - premiera sztuki Za jakie grzechy
Paulina Smaszcz wyglądała jak Kasia Cichopek?
Paulina Smaszcz wyglądała jak Kasia Cichopek?
Paulina Smaszcz straciła pracę - screen wirtualnemedia.pl
Paulina Smaszcz straciła pracę - screen wirtualnemedia.pl
Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery
Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także