NewsyPaulina Andrzejewska rzadko bywa na salonach, ale gdy się pojawia... Narzeczona Mateusza Damięckiego zdradziła kilka smaczków: "Tego się o nim nie mówi"

Paulina Andrzejewska rzadko bywa na salonach, ale gdy się pojawia... Narzeczona Mateusza Damięckiego zdradziła kilka smaczków: "Tego się o nim nie mówi"

Paulina Andrzejewska o Mateuszu Damięckim
Paulina Andrzejewska o Mateuszu Damięckim
Ania Mirgos

31.01.2017 14:20, aktual.: 31.01.2017 15:02

Mateusz Damięcki to jeden z bardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Od dłuższego czasu jest związany z tancerką i choreograf Pauliną Andrzejewską. Zazwyczaj nie pojawiają się razem na imprezach show-biznesowych. Jednak ostatnio razem zrobili wyjątek i pojawili się wspólnie na balu Gwiazdy Dobroczynności. Zapytaliśmy ich jaki jest tego powód.

Chciałbym powiedzieć, że Paulina w końcu ma wolne - wyznał aktor.

Co na to kobieta?

Ja nigdy nie mogę, więc cieszę się, że dzisiaj mogę tu być z Mateuszem. Będę go oklaskiwać, bo ja mu zawsze kibicuję. Zawsze mi pomagał w takich różnych sytuacjach, o których się nie mówi i to jest zawsze tak, że mnie to bardzo wzrusza, bo ma dobre serce - dodała kobieta.

Okazuje się, że w mijającym miesiącu tancerka była bardzo zapracowana. Miała dużo pracy, ale jak sama przyznała, teraz jest już w domu i ma więcej czasu dla ukochanego.

Mamy nadzieję, że para będzie częściej widywana razem na salonach.

Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska
Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także