NewsyParis Hilton została MAMĄ po raz pierwszy! 41-latka pochwaliła się zdjęciem i zdradziła płeć dziecka

Paris Hilton została MAMĄ po raz pierwszy! 41‑latka pochwaliła się zdjęciem i zdradziła płeć dziecka

Paris Hilton została mamą
Paris Hilton została mamą
Krystyna Miśkiewicz

25.01.2023 08:42, aktual.: 25.01.2023 08:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paris Hilton to dziedziczka jednej z największych hotelowych fortun na świecie, a swego czasu najbardziej znana celebrytka. Doskonale zna ją amerykański show-biznes. Jedną z jej bliskich przyjaciółek była swego czasu Kim Kardashian i to właśnie dzięki Paris wybiła się w świecie mediów.

Gwiazda imprezowała również z Britney Spears i innymi najbardziej znanymi nazwiskami. Sama również próbowała swoich sił w różnych dziedzinach. Udało jej się wydać płytę, napisać książkę, a nawet wystąpiła w filmie. Była też bohaterką reality show.

Z czasem Paris się uspokoiła i zapragnęła stabilizacji. W 2021 roku wzięła ślub z Carterem Reumem. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej para się zaręczyła, ale nie mieli zamiaru długo czekać ze sformalizowaniem związku. Urządzili też wesele, które trwało kilka dni, a na którym bawiła się cała plejada gwiazd.

Paris Hilton została mamą. Syn czy córka?

Paris po ślubie nie ukrywała, że marzy o tym, aby ich rodzina się powiększyła. Pojawiło się nawet sporo plotek o tym, że jest już w ciąży, ale żadnej z nich gwiazda nie potwierdzała.

Zdecydowaliśmy się na in vitro i dzięki temu mogłam wybrać, czy wolę jedno dziecko, czy też bliźnięta, chłopca i dziewczynkę. (...) Mocno wierzę w to, że rodzina i posiadanie dzieci to sens życia. Do tej pory tego nie czułam, bo wydawało mi się, że nikt nie zasługiwał na moją miłość, ale teraz w końcu znalazłam odpowiednią osobę - mówiła celebrytka w programie "The Trend".

Jak się okazuję celebrytka wybrała inną możliwość, dzięki której właśnie doczekała się dziecka. Serwis People podał, że maluszek przyszedł na świat dzięki wynajętej surogatce. Pierwsze zdjęcie Paris już opublikowała w social mediach.

Już kochamy cię bardziej, niż są to w stanie wyrazić słowa - napisała.

Świeżo upieczona mama zdradziła również, że razem z mężem doczekali się synka.

Zawsze marzyłam o tym, żeby zostać mamą i strasznie się cieszę, że ja i Carter trafiliśmy na siebie. Jesteśmy podekscytowani wizją tego, że nasza rodzina się powiększyła i jesteśmy pełni miłości dla naszego synka - skomentowała Paris dla People.

Przypomnijmy, że mąż Paris ma także starszą córkę z poprzedniego związku, jednak ich relacje nie należą do najlepszych. więcej o tym przeczytacie tutaj.

  • Paris Hilton została mamą
  • Paris Hilton
  • Paris Hilton i Kathy Hilton - Daily Front Row Fashion Awards 2022 | fot. ONS
  • Paris Hilton – Grammy 2022
  • Kim Kardashian - ślub Paris Hilton
  • Paris Hilton - ślub
  • Paris Hilton i Carter Reum - ślub
[1/7] Paris Hilton została mamą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także