Agnieszka Woźniak-Starak w pluszowym płaszczu zadała szyku przed studiem „DDTVN”. Dodatki stworzyły wyjątkowy komplet

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak została sfotografowana przed studiem „DDTVN”. Wyglądała olśniewająco. Jej pluszowy płaszcz doskonale współgrał z dodatkami.

Agnieszka Woźniak-Starak pierwsze kroki stawiała jeszcze w Telewizji Polskiej. Później przeszła do pracy do stacji TVN, gdzie obecnie współprowadzi Dzień dobry TVN. Na pewien czas wycofała się z obecności w show-biznesie. Wszystko za sprawą dramatu, który spotkał ją w życiu osobistym. Jej ukochany mąż, Piotr Woźniak-Starak, zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Agnieszka bardzo to przeżyła. Na szczęście, zdołała już dojść do siebie.

Od ponad roku jest w nowym związku i nawet poznała swojego partnera z byłymi teściami. Przez kilka ostatnich dni beztrosko spędzała czas w Zakopanem. W wyprawie na narty najprawdopodobniej towarzyszył jej partner – można to było wywnioskować po obszernym komentarzu zamieszczonym przy dodanych przez nią zdjęciach.

To była miłość od pierwszej trasy. Dziś nie wyobrażam sobie sezonu bez skiturów. Bez tłoku, bez kolejek, wolność i cisza… no chyba, że idziesz z kimś, kto ciągle gada, znam TAKIE! I też lubię  – napisała podekscytowana Woźniak-Starak.

Fotki z zimowego wypadku Agnieszki i (najprawdopodobniej) jej znajomego zobaczycie poniżej.

Dziennikarka już skończyła urlop i powróciła do Warszawy. Dziś pojawiła się w pracy w studiu „DDTVN”. Fotoreporterzy sfotografowali ją, gdy akurat wychodziła z budynku.

Agnieszka Woźniak-Starak sfotografowana przed studiem. Jak wyglądała?

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w rozpuszczonych włosach. Miała na sobie pluszowy płaszcz, kwiecistą suknię, ciemne spodnie, i długie, czarne kozaki ze skóry. Jej wygląd dopełniały duże okulary przeciwsłoneczne i czarna torebka. Całość wyglądała piorunująco i stworzyła wyjątkowy komplet.

Na wykonanych zdjęciach widać też, że niosła w ręku niewielkie paczuszki i papierową torbę. Czyżby ktoś wysłał jej coś w prezencie bezpośrednio do studia? Zdjęcia Agnieszki wykonane przez fotoreporterów zobaczycie w specjalnie przygotowanej przez nas galerii, dostępnej pod tekstem.

Jak podoba się wam nowy look gwiazdy? Swoimi opiniami podzielcie się z nami w sekcji komentarzy.


Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem "DDTVN"

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem "DDTVN"

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem "DDTVN"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×