Agnieszka Woźniak-Starak relacjonuje romantyczny wyjazd w góry. Napisała o „miłości od pierwszej trasy”. Nie obyło się bez fotek

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała nowe fotki. Przy okazji dodała wiele mówiący wpis. Czyżby mówiła w nim o swoim partnerze?

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych dziennikarek. Pierwsze kroki w pracy zawodowej stawiała w Telewizji Polskiej. Wkrótce przeniosła się do TVN, gdzie pracuje po dziś dzień. Najbardziej znana jest z występów w programie Dzień dobry TVN, który współprowadzi z Ewą Drzazgą. Pojawiała się też w: Azja Express, Aplauz, aplauz! czy Na językach.

W 2019 roku gwiazda przeżyła tragedię. Jej ukochany mąż, Piotr Woźniak-Starak, poniósł śmierć w wypadku na jeziorze Kisajno. Na kilka następnych miesięcy po dramacie wycofała się z show-biznesu. Wróciła do niego, dopiero gdy już doszła do siebie. Od ponad roku Agnieszka ma nowego partnera – znanego restauratora. Poznała go już nawet z rodzicami Piotra.

Zareagowali pozytywnie. Cieszą się, że Agnieszka układa sobie życie po śmierci Piotra i że udało jej się odnaleźć szczęście – zdradził informator „Pudelka”.

Agnieszka zresztą nadal ma utrzymywać serdeczne relacje z byłymi teściami.

Stosunki z byłymi teściami co prawda nieco się rozluźniły, co jest w zasadzie naturalne – nie widują się już tak często, jak kiedyś. Wciąż mają do siebie wiele ciepłych uczuć i sympatii – czytamy na „Pudelku”.

Aktualnie Agnieszka przebywa na wczasach w Zakopanem. Jak wyjawiła, nie jest tam sama. Przy okazji podzieliła się nowymi zdjęciami.

Agnieszka Woźniak-Starak na nartach. Towarzyszy jej partner?

Agnieszka udostępniła na Instagramie fotki, na których beztrosko oddawała się jeździe na nartach. Dodała do nich zaskakujący opis:

To była miłość od pierwszej trasy. Dziś nie wyobrażam sobie sezonu bez skiturów.

Chwilę później wyznała, że nie jest w górach sama:

Bez tłoku, bez kolejek, wolność i cisza… no chyba, że idziesz z kimś, kto ciągle gada, znam TAKIE! I też lubię.

To wyznanie opatrzyła emotikonkami z serduszkami i buziakami. Zrobiło się romantycznie. Czyżby w wyprawie towarzyszył jej partner? Wydaje się to bardzo prawdopodobne. Poniżej cała sesja.

Śledzicie działalność Agnieszki Woźniak-Starak? Jesteście ciekawi, kiedy w końcu pokaże partnera?


Agnieszka Woźniak-Starak na nartach

Agnieszka Woźniak-Starak na nartach

Agnieszka Woźniak-Starak na nartach

Agnieszka Woźniak-Starak na nartach

Agnieszka Woźniak-Starak na nartach

Agnieszka Woźniak-Starak na nartach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×