Szukaj

Tomasz Komenda z ciężarną narzeczoną w „DD TVN”. Para zdradziła imię dla syna. Śliczne!

Tomasz Komenda z narzeczoną

Gościem sobotniego wydania programu DDTVN był między innymi Tomasz Komenda. Mężczyzna w studiu pojawił się ze swoją narzeczoną. Jej ciążowe krągłości są już bardzo widoczne.

W dzisiejszym wydaniu programu Dzień Dobry TVN, pojawiło się wiele gwiazd. Na kanapach śniadaniówki mogliśmy zobaczyć między innymi Natalię Kukulską, Adama Sztabę, Kasię Nosowską, Tatianę Mindeiwcz-Puacz. W studiu pojawił się także Tomasz Komenda z ciężarną narzeczoną Anną Walter. Przypomnijmy, że mężczyzna został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia za makabryczną zbrodnię, której nie popełnił. Sąd na podstawie poszlak zdecydował się umieścić go w więzieniu. Po 18 latach walki i nieugiętości udało mu się odzyskać wolność. Tomasz został uniewinniony i oczyszczony ze wszystkich zarzutów.

Historia Tomka stała się dla Jana Holubka inspiracją do stworzenia filmu o jego trudnych losach. Pobyt w więzieniu był dla niego wielką traumą. Współwięźniowie znęcali się nad nim psychicznie i fizycznie. Trzykrotnie próbował popełnić samobójstwo. Ten ciężki czas ma już za sobą. Mężczyzna od zawsze marzył o tym, żeby ułożyć sobie życie i mieć prawdziwy dom i kochającą rodzinę. To wszystko już powoli się spełnia. Tomek poznał kobietę swojego życia, a już za kilka miesięcy zostanie ojcem.

Zostałem tatusiem. Mam syna. Urodzi się za cztery miesiące. No i czego chcieć więcej. Mam teraz zamiar na premierze się oświadczyć. Będzie wielki dym. Kiedy jak nie teraz – mówił Tomasz w rozmowie z dziennikarzem portalu „wp.pl”

Tomasz po emisji filmu o swoich losach padł na kolana i oświadczył się swojej ukochanej na oczach wszystkich zgromadzonych. Zaskoczona Anna powiedziała tak.

Tomasz Komenda z ciężarną narzeczoną pod studiem DDTVN

W dzisiejszym odcinku Dzień Dobry TVN pojawił się Tomasz Komenda. Mężczyźnie towarzyszyła jego narzeczona Anna Walter. Kobieta jest już w widocznej ciąży. Zakochani zdradzili nieco więcej szczegółów z  początków swojej znajomości, która nie wskazywała na to, że połączy ich tak żarliwe uczucie. Podczas programu Tomasz opowiedział o hejcie, z którym spotyka się na co dzień. Zaapelował także do ojca zamordowanej dziewczyny, który nadal nie wierzy w jego niewinność.

W programie Tomasz nieoczekiwanie zdradził imię, jakie razem z narzeczoną wybrali dla synka.

Będzie miał na imię jak prowadzący – powiedział Tomasz.

Filip Chajzer był miło zaskoczony.

Naprawdę, Filip? – zapytał Filip Chajzer.

Mężczyzna szybko potwierdził pytanie prowadzącego DDTVN.

Tak! – odpowiedział Komenda.

Ukochana Tomasza zaprezentowała piękne ciążowe krągłości, co zwróciło uwagę paparazzi. Zakochani w drodze do studia cały czas trzymali się za ręce. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć im szczęśliwego rozwiązania i dużo spokoju.


Tomasz Komenda z narzeczoną pod studiem DDTVN

Tomasz Komenda z narzeczoną pod studiem DDTVN

Tomasz Komenda z narzeczoną pod studiem DDTVN

Tomasz Komenda z narzeczoną pod studiem DDTVN

Tomasz Komenda

Tomasz Komenda

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×