Gwiazdy na planie spotu „Tańca z gwiazdami”. Kajra wywija w przezroczystej spódnicy, a Oliwia Bieniuk pozuje z tancerzem. Jak sobie radzą?

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Oliwia Bieniuk, Kajra, Sylwia Bomba... Gwiazdy nadchodzącej edycji programu Taniec z gwiazdami nagrywały spot. Kto pojawił się na planie? Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Taniec z gwiazdami jest programem, który mimo upływu lat przyciąga przed telewizory sporo widzów. Dowodem może być fakt, że jesienią na antenie Polsatu pojawi się dwunasta edycja show. Do walki o Kryształową Kulę stanie mnóstwo znanych nazwisk, wśród których warto wymienić m.in. Sylwię Bombę, Oliwię Bieniuk oraz Izabelę Małysz.

Wiadomo też, że do ekipy show dołączą gwiazdy, które wcześniej były związane z innymi stacjami telewizyjnymi. Andrzej Piaseczny będzie oceniać występy uczestników, Izabela Janachowska zadebiutuje w roli prowadzącej. Ekspertka ślubna w rozmowie z Pomponikiem nie ukrywała swojego podekscytowania:

Taniec to moja pierwsza miłość, której poświęciłam połowę życia. Powrót do Tańca z Gwiazdami jest więc dla mnie jak powrót do domu, do korzeni. Ale wracam w całkiem nowej roli i nie ukrywam, że to wielkie wyzwanie. Trema prowadzącej to coś zupełnie innego, niż nerwy, jakie przed występem czuje tancerka. Ale bardzo się cieszę na to nowe zadanie. I jestem wdzięczna, że będę mogła liczyć na wsparcie tak doświadczonego duetu, jak Paulina i Krzysztof. Kochani, jesteście na mnie gotowi? Mam nadzieję, że zasłużę na „dyszkę” od widzów!

Taniec z gwiazdami 12. Gwiazdy nagrywają spot. Są zdjęcia paparazzi

Uczestnicy, jury, a także prowadzący, którzy pojawią się w dwunastej edycji Tańca z gwiazdami, spotkali się na planie podczas kręcenia spotu promocyjnego. Dobre humory tego dnia ich nie opuszczały. Dowodem może być fakt, że Kajra z uśmiechem na twarzy wywijała na parkiecie w przezroczystej spódnicy. Podobnie jak Radek Liszewski, który doskonale się bawił. Z kolei Oliwia Bieniuk i Kinga Sawczuk w skąpych kreacjach nagrywały relacje na Instastory i skakały przy tym z radości.

Pierwsza z wymienionych nastolatek poszła też o krok dalej i pochwaliła się zdjęciem z Jakubem Lipowskim, tancerzem debiutującym w show. Niedawno kolorową prasę obiegły głosy, że to właśnie on będzie nauczycielem Bieniuk. Czyżby Oliwia potwierdziła krążące plotki? O tym przekonamy się za jakiś czas.

Zdjęcia z nagrywania spotu znajdziecie w galerii.

Uczestnicy Tańca z gwiazdami 12. Kto zawalczy o Kryształową Kulę?

Do walki o Kryształową Kulę w dwunastej edycji Tańca z gwiazdami stanie 10 znanych nazwisk. Będą to:

  • Oliwia Bieniuk — córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka,
  • Denis Urubko — himalaista,
  • Sylwia Bomba — gwiazda programu Gogglebox. Przed telewizorem,
  • Magdalena „Kajra” Kajrowicz — piosenkarka, żona Sławomira Zapały,
  • Kinga Sawczuk — młoda influencerka,
  • Radosław Liszewski — gwiazdor disco polo,
  • Wojciech Węcławowicz — sportowiec,
  • Piotr Mróz — aktor,
  • Łukasz „Juras” Jurkowski — komentator Polsatu Sport,
  • Izabela Małysz — żona Adama Małysza.

Za kogo trzymacie kciuki?


Oliwia Bieniuk i Jakub Lipowski - Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Oliwia Bieniuk i Jakub Lipowski - Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Oliwia Bieniuk — Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Oliwia Bieniuk — Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Oliwia Bieniuk — Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Oliwia Bieniuk — Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×