Z kim Oliwia Bieniuk zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”? Już wiadomo, kto został jej partnerem w show

Oliwia Bieniuk i Jakub Lipowski

Oliwia Bieniuk i Jakub Lipowski

Oliwia Bieniuk weźmie udział w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami. Jeden z tabloidów ujawnia, pod kogo czujnym okiem będzie trenować.

Oliwia Bieniuk jest najstarszą córką Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Chociaż dopiero w tym roku skończy 19 lat, już wie, że swoją drogę zawodową chce związać z aktorstwem. Wkrótce sprawdzi się przed kamerami w programie na żywo. Jest jedną z uczestniczek nadchodzącej edycji Tańca z gwiazdami. 

Bieniuk w jednym z wywiadów powiedziała, że była bardzo zaskoczona, gdy usłyszała propozycję wystartowania w show. Długo się jednak nie zastanawiała i postanowiła ją przyjąć:

Byłam nią bardzo zaskoczona. Początkowo nie mogłam uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę. Ale bardzo się z niej ucieszyłam. Decyzja była spontaniczna i podjęłam ją chyba od razu. Po prostu wiedziałam, że chcę to zrobić. Muszę przyznać, że tata był zszokowany propozycją. Właściwie tak jak ja! Wiem jednak, że będzie mi bardzo kibicował od pierwszej minuty na parkiecie – komentowała w rozmowie z Party.

Oliwia Bieniuk: z kim zatańczy w Tańcu z gwiazdami?

Chociaż wiadomo, że Oliwia Bieniuk będzie jedną z osób, które wystąpią w nadchodzącej edycji, tożsamość jej partnera do tej pory była utrzymywana w tajemnicy. Tą udało się ustalić Faktowi. Tabloid podaje, że 19-latka zatańczy z debiutantem, Jakubem Lipowskim.

Mimo iż tancerz, podobnie jak jego partnerka, postawi pierwsze kroki na parkiecie przed kamerami, na swoim koncie ma spore doświadczenie. To wielokrotny Mistrz Polski i wicemistrz świata w tańcach latynoamerykańskich. To jednak nie koniec jego sukcesów:

Jakub to utalentowany, nagradzany tancerz, specjalizujący się w tańcach latynoamerykańskich. To on tańczył z Olgą Kalicką, gdy ta po pracy przy programie „Taniec z gwiazdami” zdecydowała się kontynuować karierę taneczną i w 2017 roku zwyciężyła w turnieju ProAm Warsaw International Dance Championship w kategorii cha-cha, rumba i jive. Wtedy partnerem był właśnie Lipowski, wielokrotny Mistrz Polski i wicemistrz świata w tańcach latynoamerykańskich — czytamy w tabloidzie.

Oliwia Bieniuk treningi do nadchodzącej edycji Tańca z gwiazdami rozpocznie w sierpniu. Będziecie za nią trzymać kciuki?


Jakub Lipowski weźmie udział w Tańcu z gwiazdami

Jakub Lipowski będzie tancerzem Tańca z gwiazdami

Jakub Lipowski będzie tancerzem Tańca z gwiazdami
Jakub Lipowski będzie tancerzem Tańca z gwiazdami

Jakub Lipowski będzie tancerzem Tańca z gwiazdami

Komentarze

 • Mirka pisze:

  Ludzka zazdrosc nie zna granic. Kiedyś każdy sluchal Wiśniewskiego A teraz wielkie halo bo bedzie w programie. Papa

 • Lidia pisze:

  Widać że jesteś bardzo na bieżąco ze wszystkimi programami oraz ramówka kolejnego sezonu wie chyba ty będziewnym widzem

  Radzę zająć się swoim życiem zamiast rozprawiać za kogo wyszła za mąż oraz oceniać życie innych, radze zajrzeć do swojego, na pewno kopiącego miłością optymizmem miloscis szczęściem i radością
  Dobrego 👌

 • Gośmariolkać pisze:

  Bieniuk nigdy nie poślubił Ani to beznadziejny gostek

 • Gość pisze:

  Taki lajf młodzi zdolni dadzą rade zeby później nie załowali źe nie wykorzystali w pełni treningów a reszta wiadomo fantazja bo fantazja jest od tego aby bawić się na całego no i mydełko fa i to tyle

 • Babcia pisze:

  Tak , i będzie romans wszech czasów…Ja się tylko zastanawiam czy jej matka miała takie podejście do życia ? Czy ona ta niemoralność i początkująca chęć zostania lekkim obyczajem ma po ojcu…Za kogo ta Ania wyszła za mąż ? Tragedia…a tak poza tym TV POLSAT ,już przechodzi ta stacja ludzkie pojęcie..wybierając takie coś do programu…a na dodatek Wiśniewski w Twoją Twarz Brzmi Znajomo !!!! Kto będzie oglądał !!!!????

 • Gość pisze:

  Nareszcie jakiś dobry tancerz,obawiam się ,żę wpadnie w łapy szołbizu i Jego świetnie zapowiadająca się kariera zakończy siė zbyt szybko…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×