Zakochani Sandra Kubicka i Baron przyłapani na zakupach. Z luksusowego butiku wyszli obładowani torbami

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron zostali sfotografowani przez paparazzi. Para nie szczędziła sobie czułości. Uwagę zwróciły również ich stylizacje.

Sandra Kubicka po rozstaniu z Kaio zdecydowała się na przeprowadzkę do Polski. Śliczna blondynka długo nie pozostawała singielką. Z całą pewnością nie narzekała na brak adoratorów. Ostatecznie jej serce udało się skraść gitarzyście zespołu AfromentalBaronowi, który spotykał się wcześniej ze śmietanką polskiego show-biznesu m.in. Julią Wieniawą, Blanką Lipińską czy Aleksandrą Szwed.

Para na początku ukrywała się ze swoją relacją. Kiedy w końcu byli pewni tego, co do siebie czują, postanowili oficjalnie potwierdzić, że są razem. Oboje pokazują w sieci, jak wygląda ich wspólne życie. Regularnie chodzą na randki oraz obdarowują się prezentami. Ogromne zasięgi wykorzystują także w dobrych celach. Bardzo mocno zaangażowali się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Koordynowali nawet załadunek tira, w którym znajdowały się rzeczy pierwszej potrzeby dla ofiar wojny.

Baron i Sandra Kubicka na zakupach

27-latka nie ma przed swoimi fanami żadnych tajemnic. Niemal codziennie informuje o tym, co u niej słychać. Niedawno pokazała nawet pierścionek zaręczynowy, o którym marzy, czym potwierdziła, że w jej życiu uczuciowym wszystko układa się bardzo dobrze. Często bywa tak, że pary pozują na zgodne i szczęśliwe jedynie w sieci, a później okazuje się, że prawda jest zgoła inna.

Baron i Sandra zdecydowanie nie należą do tej grupy. Dowodem na to są najnowsze zdjęcia paparazzi, którzy sfotografowali ich podczas spaceru po warszawskich ulicach. Widać, że uczucie między nimi jest silne. Przechadzali się, trzymając za ręce. Nie szczędzili sobie czułości również w luksusowym butiku na warszawskim placu Trzech Krzyży, z którego wyszli obładowani torbami.

Uwagę przykuły także ich luźne stylizacje. Kubicka postawiła na oversize’ową kurtkę puchową z napisami oraz szerokie jeansy, które wpuściła w wysokie buty. Całość uzupełniła czarnymi okularami przeciwsłonecznymi oraz beżową nerką. Baron także postawił na wygodę. Zdecydował się na look w kolorze czarnym.

Zdjęcia dostępne są w naszej galerii. Wyglądają na szczęśliwych?


Sandra Kubicka i Baron | fot. AKPA

Sandra Kubicka i Baron | fot. AKPA

Sandra Kubicka i Baron | fot. AKPA

Sandra Kubicka i Baron | fot. AKPA

Sandra Kubicka i Baron | fot. AKPA

Sandra Kubicka i Baron | fot. AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×