Sandra Kubicka upatrzyła sobie pierścionek zaręczynowy. Ręcznie szlifowany kamień robi ogromne wrażenie. Sprawdziliśmy jego cenę

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka wybrała się do jubilera, by przejrzeć najnowszą ofertę. Przepadła przy gablocie z pierścionkami. Wybrała efektowny kamień.

Sandra KubickaBaron są obecnie jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Zakochani spotykają się ze sobą od kilku miesięcy, jednak przez długi czas ukrywali, że są razem. Nie pokazywali się razem na branżowych imprezach, ani nie publikowali wspólnych fotografii w sieci. Modelka jednak nie zaprzeczała, że jest zakochana, jednak nie chciała zdradzić tożsamości partnera. Muzyk również unikał rozmów na ten temat.

W momencie, w którym media regularnie rozpisywały się o ich gorącym romansie, zdecydowali się wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Równocześnie udostępnili w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia, a w opisie potwierdzili, że są parą. Od tamtej pory regularnie dzielą się z fanami wspólnymi zdjęciami, na których nie szczędzą sobie czułości.

Sandra Kubicka upatrzyła sobie pierścionek zaręczynowy

Zakochani wydają się być wyjątkowo dobraną parą, która nie widzi poza sobą świata i w zasadzie w każdym momencie byłaby w stanie wprowadzić swoją relację na wyższy poziom. Oboje chętnie odpowiadają na pytania swoich obserwatorów, którzy są wyjątkowo dociekliwi, jeśli chodzi o ich związek. Ostatnio modelka zdradziła, kiedy chciałaby wyjść za mąż.

Chcę wyjść za mąż, zanim będę miała dzieci. Nie wydaje mi się, żeby była to wielka impreza, ale zdecydowanie chcę pójść do ołtarza, odbyć pierwszy taniec i zaliczyć wszystkie te eleganckie rzeczy.

Sandra przy okazji nieźle namieszała, ponieważ pochwaliła się w sieci zdjęciami z przymiarki sukni ślubnej. Pozowała na nim w pięknej białej kreacji, a jej głowę zdobił welon. Fani zaczęli zastanawiać się nad tym, czy w najbliższym czasie zdecydują się sformalizować swój związek, jednak jak dotąd żadne z nich nie potwierdziło tych rewelacji.

Sandra Kubicka w sukni ślubnej

Sandra Kubicka w sukni ślubnej

Na tę chwilę można jednak przypuszczać, że jeszcze się nie zaręczyli. Wybranka Barona wrzuciła w środę na Instastory kilkanaście krótkich filmików z wizyty u jubilera ZoZo Design. Wspólnie z właścicielką przeglądała najnowszą kolekcję, a wybraną biżuterię prezentowała na sobie.

Bardzo dużo czasu poświęciła na przeglądanie pierścionków, a jeden z nich szczególnie przykuł jej uwagę. Zdobiła go biała, ręcznie szlifowana cyrkonia w kształcie kwadratu. Wykonany został ze srebra próby 925, dodatkowo pozłoconego mikronami 24k złota. Za takie cacko normalnie trzeba zapłacić 2300 zł, jednak obecnie można kupić go za „jedyne” 1800 zł.

W trakcie mierzenia między paniami wywiązała się krótka dyskusja na temat tego, czy prezentowany pierścionek mógłby być tym zaręczynowym. Projektantka przyznała rację i rzuciła wymowne: Alek…, a Kubicka niezwłocznie dodała:

Bez presji!

Gwiazda zaprezentowała tam także naszyjniki, które wybrała. Gwiazda nosi łańcuszek z wisiorkiem z różowym kwarcem, który przyciąga miłość. Na swoim InstaStories śmiała się, że to właśnie ze względu na ten wyjątkowy kamień Alek jest w niej tak bardzo zakochany.

Gwiazda na swojej szyi ma też kolejny wisiorek z kamieniem z kryształu górskiego, który odpycha złą energię i chroni Sandrę przed wpływem nieprzychylnych jej osób. Teraz możecie kupić takie łańcuszki w promocji, drugi z wymienionych kosztuje zaledwie 720 zł. Natomiast za łańcuszek z różowym kwarcem trzeba zapłacić 600 zł.  Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Pierścionek wybrany przez Sandrę możecie znaleźć w naszej galerii. Podoba wam się?


Pierścionek z ręcznie szlifowaną cyrkonią - ZoZo Design

Pierścionek z ręcznie szlifowaną cyrkonią - ZoZo Design

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×