Piłkarze reprezentacji ze skwaszonymi minami przed hotelem. Krychowiak zadał szyku, ale to Glik wywołał największy szał wśród fanów. Kto jeszcze się pojawił?

Reprezentacja Polski

Reprezentacja Polski

Reprezentacja Polski w piłce nożnej zjechała się do Warszawy na zgrupowanie przed meczami Ligii Narodów. Przed hotelem czekali na nich paparazzi. Kiedy pierwszy mecz?

Reprezentacja Polski w piłce nożnej przeszła ostatnio spore zmiany i roszady personalne. Kiedy w styczniu 2021 posadę selekcjonera objął Portugalczyk Paulo Sousa zaczęto pokładać w drużynie narodowej wielkie nadzieje. W ostatnich latach nie mogli się bowiem pochwalić większymi sukcesami. Oczekiwania szybko pękły jak bańka mydlana. Jeszcze w tym samym roku trener zrezygnował z posady, zrywając kontrakt. Zostawił piłkarzy na kilka chwil przed kluczowymi eliminacjami do nadchodzących Mistrzostw Świata.

Jego miejsce w lutym zajął Czesław Michniewicz. Nie miał on zbyt wiele czasu na przygotowanie drużyny pod wodzą Roberta Lewandowskiego w barażach o u dział w międzynarodowej imprezie sportowej. Udało im się jednak osiągnąć spektakularny sukces. Z Rosją, która ze względu na inwazję tego kraju na Ukrainę wygrali walkowerem, a ze Szwecją zwyciężyli 2:0. Radości kibiców i zawodników nie było końca. Teraz czeka ich kolejny poważny sprawdzian.

Reprezentacja Polski na zgrupowaniu przed Ligą Narodów. Zdjęcia paparazzi

Liga Narodów to wielka sportowa impreza, w której biorą udział drużyny piłkarskie z całego świata. Międzynarodowe rozgrywki organizowane są przez UEFA od 2018 roku. W tym sezonie została z nich wykluczona Rosja, a wszystkie mecze w terminarzu z udziałem tej reprezentacji zostały anulowane. Są to konsekwencje tego, że władze mocarstwa zdecydowały się wywołać krwawą wojnę w Ukrainie.

Rozgrywki rozpoczną się już 1 czerwca. Wtedy właśnie drużyna Polski zmierzy się z Walią na stadionie we Wrocławiu. W pierwszej kolejce rozegrają także mecze z Belgią i Holandią. Łącznie zostaną rozegrane aż 164 spotkania, a tytułu będzie broniła Francja. Wielki finał 18 czerwca 2023.

Już w poniedziałek polscy piłkarze zjechali na zgrupowanie do Warszawy. Dzisiaj także ma odbyć się tam konferencja prasowa z udziałem Roberta Lewandowskiego. Zawodnicy już od samego rana pojawiają się w hotelu w stolicy, a tam czekają na nich fani. Nie zabrakło też paprazzi, którym udało się sfotografować między innymi: Kamila Glika, Grzegorza Krychowiaka, Kamila Pestkę, Damiana Szymańskiego, Mariusza Piekarskiego, Krzysztofa Piątka, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik.

Grzegorz Krychowiak, który niedawno zmienił klub oczywiście zadbał o perfekcyjna stylizację, ale to Kamil Glik był oblegany przez fanów.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Mariusz Piekarski

Mariusz Piekarski

Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×