Szukaj

Paula Tumala uwiodła syna Michaela Jacksona! Paparazzi zrobili im dwuznaczne zdjęcia z ukrycia!

Paula Tumala i Brandon Howard na kolacji, romans

Paula Tumala i Brandon Howard na kolacji

Nieślubny syn Michaela Jacksona chyba polubił wizyty w Polsce. W ciągu miesiąca odwiedził nasz kraj po raz drugi i w krótkim czasie zdążył nawiązać kilka znajomości z polskimi celebrytami. Podobno spotkał się z Michałem Szpakiem, wystąpił w Dzień Dobry TVN, a także wziął udział w pokazie Evy Minge, która prywatnie przyjaźni się z La Toyą Jackson.

Okazuje się, że nawet w wolnych chwilach Brandon Howard nie próżnuje. Ostatnio paparazzi przyłapali Amerykanina na kolacji z… Paulą Tumalą. To dość zaskakująca znajomość, która prawdopodobnie zrodziła się podczas wspomnianego pokazu mody. Zarówno Paula jak i Brandon byli tam obecni.

Śliczna Słowianka i nieślubny syn Jacksona wydawali się być sobą niesamowicie zajęci. Para spędziła romantyczny wieczór we dwoje we wnętrzach Varsovia Apartamenty Kasprzaka, czyli zupełnie w innym miejscu niż luksusowy hotel Regina, w którym zatrzymał się Howard. Nad pyszną kolacją nie odrywali od siebie wzroku, nie obyło się również bez kilku lampek wina.

Brandon Howard to nowy chłopak Pauli Tumali?

Nie wiadomo, czy spotkanie Pauli z Brandonem jest zapowiedzią jakiegoś wspólnego projektu, czy może kolejnym etapem krótkiej, ale intensywnej znajomości. Nie sposób jednak oprzeć się wrażeniu, że para ma się ku sobie. Obserwując profil seksownej Tumali na Instagramie, można natknąć się na komentarze producenta i wokalisty z Los Angeles. Pod jednym ze zdjęć, na którym słynna Słowianka pręży swój apetyczny biust, napisał:

Dzisiejszego wieczoru wyglądałaś pięknie.

Data publikacji komentarza wskazuje na 1 października, czyli na kilka godzin po zakończeniu pokazu Evy Minge.

Czy jesteśmy świadkami narodzin nowego romansu Pauli, która od czasu rozstania z Marcinem Gortatem prowadziła życie singielki, a w wywiadzie dla Super Expressu narzekała na brak seksu? Z pewnością odpowiedź na to pytanie poznamy za jakiś czas.

Brandon Howard komentuje zdjęcia Pauli Tumali

Brandon Howard komentuje zdjęcia Pauli Tumali

Ociekająca seksem Paula Tumala cierpi! Od pół roku nie uprawiała seksu i na gwałt szuka faceta!

Gwiazdy na pokazie Evy Minge: Paula Tumala, Anna Jurksztowicz, Majka Jeżowska, Alicja Ruchała

Paula Tumala o minusach związku z Marcinem Gortatem. To dlatego odeszła od niego Alicja Bachleda-Curuś?

Wielkie nagie piersi Pauli Tumali rozwaliły system na pokazie Bizuu! Pamela Anderson to już przeszłość!


Czy Paula Tumala jest sexy?

×